Так хто барига? Компанія "95 Кварталу" продовжує працювати у Росії, незважаючи на війну

Російська компанія "Грін Філмс", співзасновником якої до весни 2019 року був президент Володимир Зеленський, продовжує працювати в Росії. "Радіо Свобода" проаналізувало фінансову звітність компанії за 2019 рік і виявило, що їй вдалося скоротити збитки на 32%. У компанії також зазначили, що не ухвалювали рішення про припинення або скорочення діяльності, передають Патріоти України.

Керівник "Грін Філмс" заявив, що компанія навпаки "вживає заходів для збільшення об'ємів продажів і зниження собівартості". Зокрема, він вказує, що вони вже кілька років поспіль працюють собі в збиток, витрачаючи більше, ніж заробляють. Але у 2019 році, попри майже 50% скорочення доходів в цілому, та зокрема, й від надання прав на використання кінофільмів, "Грин Филмс" вдалося зменшити збитки на третину порівняно з минулим роком, до майже 5 млн рублів (близько 1,7 млн грн).

"Зниження виручки обумовлено тим, що основна частина прав на використання АВП (аудіовізуальної продукції. – Ред.) припадає на перші місяці прокату фільму в кінотеатрах, а в наступні періоди дохід від використання фільмів знижується", – сказано в звіті.

Водночас, зі звітності випливає, що зменшити збитки компанії здебільшого вдалося через скорочення адміністративних витрат – зокрема, оплати праці й видатків на оренду приміщень.

Також у "Грін Філмс" прозвітували про зменшення боргового навантаження за 2019 рік на 12%, до понад 170 млн рублів (або майже 58 млн грн).

"Це може свідчити про те, що у компанії не збираються згортати діяльність, а навпаки, дотримуються обіцянок перед кредиторами, щоб продовжувати роботу", – відзначає видання.

"Грін Філмс" володіє нематеріальними активами, вартістю майже 137,2 млн рублів (майже 47 мільйонів гривень). Це права на аудіовізуальні твори:

 • "8 новых свиданий",
 • "8 первых свиданий",
 • "8 лучших свиданий",
 • "Мамочки",
 • "Между нами девочками",
 • "Папаши",
 • "Петля Нестерова",
 • "Ржевский против Наполеона",
 • "Служебный роман. Наше время",
 • "Я буду рядом",
 • сценарій "The Replacement".

Також "Грін Філмс" повернула Міністерству культури Росії 35 мільйонів рублів (майже 12 млн гривень) на виробництво фільму "Вниз", а також відсотки за користування коштами федерального бюджету.

"Послуги" оцінили не занадто дорого: Керівництво Житомирської митниці затримали на хабарі (фото)

п’ятниця, 31 березень 2023, 12:53

Минулого місяця стало відомо, що правоохоронці викрили на митниці злочини, що завдали державі збитків на майже 400 млн грн. Тепер стало відомо про систематичне хабарництво серед керівництва Житомирської митниці, зазначають Патріоти України. Як повідомл...

Снайперка Емеральд вперше розповіла про свої доходи

п’ятниця, 31 березень 2023, 12:42

Українська захисниця Євгенія Емеральд, яка зараз чекає на народження другої дитини, поділилася подробицями свого фінансового становища. Жінка зізналася, що в декретній відпустці вона отримує майже втричі менше, ніж на позиціях, передають Патріоти Украї...