Так хто барига? Компанія "95 Кварталу" продовжує працювати у Росії, незважаючи на війну

Російська компанія "Грін Філмс", співзасновником якої до весни 2019 року був президент Володимир Зеленський, продовжує працювати в Росії. "Радіо Свобода" проаналізувало фінансову звітність компанії за 2019 рік і виявило, що їй вдалося скоротити збитки на 32%. У компанії також зазначили, що не ухвалювали рішення про припинення або скорочення діяльності, передають Патріоти України.

Керівник "Грін Філмс" заявив, що компанія навпаки "вживає заходів для збільшення об'ємів продажів і зниження собівартості". Зокрема, він вказує, що вони вже кілька років поспіль працюють собі в збиток, витрачаючи більше, ніж заробляють. Але у 2019 році, попри майже 50% скорочення доходів в цілому, та зокрема, й від надання прав на використання кінофільмів, "Грин Филмс" вдалося зменшити збитки на третину порівняно з минулим роком, до майже 5 млн рублів (близько 1,7 млн грн).

"Зниження виручки обумовлено тим, що основна частина прав на використання АВП (аудіовізуальної продукції. – Ред.) припадає на перші місяці прокату фільму в кінотеатрах, а в наступні періоди дохід від використання фільмів знижується", – сказано в звіті.

Водночас, зі звітності випливає, що зменшити збитки компанії здебільшого вдалося через скорочення адміністративних витрат – зокрема, оплати праці й видатків на оренду приміщень.

Також у "Грін Філмс" прозвітували про зменшення боргового навантаження за 2019 рік на 12%, до понад 170 млн рублів (або майже 58 млн грн).

"Це може свідчити про те, що у компанії не збираються згортати діяльність, а навпаки, дотримуються обіцянок перед кредиторами, щоб продовжувати роботу", – відзначає видання.

"Грін Філмс" володіє нематеріальними активами, вартістю майже 137,2 млн рублів (майже 47 мільйонів гривень). Це права на аудіовізуальні твори:

 • "8 новых свиданий",
 • "8 первых свиданий",
 • "8 лучших свиданий",
 • "Мамочки",
 • "Между нами девочками",
 • "Папаши",
 • "Петля Нестерова",
 • "Ржевский против Наполеона",
 • "Служебный роман. Наше время",
 • "Я буду рядом",
 • сценарій "The Replacement".

Також "Грін Філмс" повернула Міністерству культури Росії 35 мільйонів рублів (майже 12 млн гривень) на виробництво фільму "Вниз", а також відсотки за користування коштами федерального бюджету.

Гроші будуть передані на потреби ЗСУ: Charlie Hebdo випустив "український" номер (фото)

середа, 25 травень 2022, 23:14

Скандальний французький сатиричний журнал Charlie Hebdo зробив "український" номер, розмістивши у ньому роботи українських карикатуристів. Про це повідомило французьке видання Figaro, передають Патріоти України. "Відповідайте на ракети сміхом" розмісти...

Рада Церков висловилась проти нового муралу зі "Святою Джавеліною" в Києві

середа, 25 травень 2022, 21:47

Українська рада церков обурена назвою та зображенням майбутнього муралу в Києві. Релігійні діячі звернулись до президента України Володимира Зеленського та мера Києва Віталія Кличка з відповідною заявою, передають Патріоти України. Вони закликають з по...