Так хто казав, що Путін хоче миру? Російські окупанти пішли в наступ на Донбасі і накрили вогнем ЗСУ, йде тяжкий бій

У вівторок, 18 лютого, російські окупанти пішли в наступ на Донбасі і атакували українські опорні пункти в районі Золотого. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив журналіст Юрій Бутусов, передають Патріоти України.

За його словами, бій почався близько 05:00 ранку і триває до сих пір, застосовують усі види зброї, включаючи артилерію калібру 152 мм і міномети 120 мм.

"Противник на широкому фронті накриває бойові порядки 72-ї і 93-ї механізованих бригад у районі ділянки розведення Золоте-Оріхово-Новотошківка. На одному з опорних пунктів був ближній бій з російською штурмовою групою. Наша артилерія відкрила вогонь у відповідь, підтягуються резерви", - зазначив Бутусов. Він додав, що таких широкомасштабних бойових дій на фронті не було з 2018-го року.

Пошукайте по шухлядах: За яку 5-копійчану монету заплатять 10 000 грн

неділя, 28 червень 2026, 21:01

Деякі старі українські монети є справжнім магнітом для колекціонерів. Річ у тім, що завдяки своїм особливостям вони вважаються рідкісними та цінними, а тому за них готові платити великі гроші. Наприклад, вартість 5 копійок 1992 року унікального різнови...

Безпека нового рівня. Китайці розробили повністю керамічний акумулятор

неділя, 28 червень 2026, 20:47

Група китайських дослідників з Університету Цинхуа розробила інноваційну мініатюрну літій-іонну батарею на повністю керамічній основі. Головною особливістю новинки є її здатність стабільно працювати за екстремальних температур, що значно розширює можли...