Так хто казав, що Путін хоче миру? Російські окупанти пішли в наступ на Донбасі і накрили вогнем ЗСУ, йде тяжкий бій

У вівторок, 18 лютого, російські окупанти пішли в наступ на Донбасі і атакували українські опорні пункти в районі Золотого. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив журналіст Юрій Бутусов, передають Патріоти України.

За його словами, бій почався близько 05:00 ранку і триває до сих пір, застосовують усі види зброї, включаючи артилерію калібру 152 мм і міномети 120 мм.

"Противник на широкому фронті накриває бойові порядки 72-ї і 93-ї механізованих бригад у районі ділянки розведення Золоте-Оріхово-Новотошківка. На одному з опорних пунктів був ближній бій з російською штурмовою групою. Наша артилерія відкрила вогонь у відповідь, підтягуються резерви", - зазначив Бутусов. Він додав, що таких широкомасштабних бойових дій на фронті не було з 2018-го року.

Ідентифікація пенсіонерів по-новому: Що змінилося у 2026 році і які нюанси варто врахувати

понеділок, 22 червень 2026, 16:43

Українці продовжують отримувати пенсії та інші соцвиплати. Деякі пенсіонери мають проходити процедуру ідентифікації. У Головному управлінні Пенсійного фонду України (ПФУ) в Луганській області розповіли, які є способи проходження ідентифікації у 2026 ро...

Їх боялись у СРСР! Ось які українські слова радянська влада вилучала із словників

понеділок, 22 червень 2026, 16:30

Радянська влада свого часу вилучала з українських словників окремі слова, які вважала "небажаними" або ідеологічно неприйнятними. Багато з них були пов’язані з історичною пам’яттю, релігією чи національною самобутністю. Сьогодні ці мовні заборони розгл...