Так можна втратити слух: Лікарі назвали новий симптом коронавірусу

Згідно гіпотезам дослідників, проблема може бути в погіршеному згортанні крові - кровообіг у внутрішньому вусі порушується, а людина при цьому повністю або частково втрачає слух.

Нові дослідження коронавірусу COVID-19 дозволили вченим виявити черговий симптом захворювання у людини, який раніше був характерним лише для тварин - дзвін у вухах, який може призводити до тимчасової або навіть постійної втрати слуху. Про це йдеться в матеріалі видання BGR, передають Патріоти України.

Так, ще влітку вчені з Великобританії фіксували випадки прояву цього симптому у хворих COVID-19. Вони підготували дослідження з докладним описом доповненої проблематики захворювання.

Зокрема, подібний симптом описувала 42-річна Мередіт Харрелл. "Це було схоже на те, якщо б хтось клацнув вимикачем", - розповіла вона про раптову втрату слуху у правому вусі, яким чула дзвін раніше.

Через тиждень у жінки було виявлено COVID-19, але ніяких інших симптомів у неї не було. Також в дослідженні йдеться про випадок втрати 80% слуху на одне вухо у зараженого на коронавірус 23-річного студента. При цьому у нього був жар, головний біль і втома. Лікарі прописали йому стероїди, це допомогло, проте шум у вухах не зник.

Наразі лікарі до кінця не з'ясували, як вірус впливає на внутрішнє вухо, однак вказують на подібність цього симптому до менінгіту. Згідно гіпотезам дослідників, проблема може бути в погіршеному згортанні крові - кровообіг у внутрішньому вусі порушується, а людина при цьому повністю або частково втрачає слух.

"Капіляри у внутрішньому вусі - найменші в людському тілі, тому їх нескладно заблокувати", - зауважив співавтор більш раннього дослідження коронавірусу з Великобританії Кевін Манро.

З архіву ПУ. У NASA показали, як виглядає "пустеля" посеред України з космосу (фото)

четвер, 26 листопад 2020, 2:00

Олешківські піски в Україні потрапили на фото NASA. Супутник Landsat 8 зняв розташований в 30 км від Херсона унікальний піщаний масив з космосу, передають Патріоти України 4 листопада 2019 року. "На північ від Чорного моря ландшафт південної України ря...

З архіву ПУ. "На людство чекають небачені муки": 11 тисяч вчених виступили зі страшним прогнозом

четвер, 26 листопад 2020, 1:00

Людей на планеті Земля чекають "небачені муки через кліматичну кризу", якщо не відбудуться серйозні зміни в глобальному суспільстві. Про це йдеться в жорсткому попередженні більш ніж 11 тисяч вчених, передають Патріоти України 5 листопада 2019 року. «М...