"Так не можна": Москвичку затримали... за занадто великий бутерброд з ікрою на Красній площі (відео)

Російські силовики затримали у Москві жінку, яка вирішила зробити собі бутерброд на Красній площі, передають Патріоти України.

Москвичка Гуліна Науманн хотіла зняти поруч із Кремлем відео, на якому вона їсть бутерброд, накладаючи на нього товстий шар червоної ікри з 14-кілограмового пластикового контейнера.

Як виявилося, у РФ такі перформанси зараз вважаються «незаконними». У зв’язку з цим до Науманн підійшли поліцейські, які пояснили, що розмір її бутерброда був «надто великим», тож, щоб їсти його у центрі міста, їй слід було отримати дозвіл місцевої влади.

Таким чином дії жінки були визнані «несанкціонованими», а оскільки це якимось чином може нести загрозу режиму російського диктатора Володимира Путіна, її затримали, не давши навіть доїсти.

«Знімати поруч із Кремлем так багато ікри не можна. У країні ситуація шикувати забороняє. Знімати можна себе з маленькими шматочками бутерброду з ікрою», — зазначила сама Науман після кількох годин у поліцейській дільниці.

Не гребують нічим: Окупанти в Авдіївці викрали дитяче ліжко з напівзруйнованої квартири (відео)

п’ятниця, 23 лютий 2024, 11:28

Російські окупанти після захоплення Авдіївки почали грабувати квартири, у яких вціліло майно, передають Патріоти України. На початку відео окупант жаліється, що на верхньому поверсі багатоповерхівки стоїть неушкоджений телевізор, який неможливо забрати...

"Вдавав, що мертвий": Аеророзвідники витягли двох поранених бійців з-під носа окупантів (відео)

п’ятниця, 23 лютий 2024, 11:25

Аеророзвідники 68 ОЄБр врятували двох побратимів, які отримали поранення та залишались самі в полі. Деталями вони поділились у коментарі для проєкту Ukrainian Witness, передають Патріоти України. Сергій Купін з позивним "Мєнт" був старшим групи. Він пр...