"Так роблять недолюблені дівчата": Сексолог розповів, чому речниця ДПСУ могла публікувати оголені фото з розкішного відпочинку

Звільнена з військової служби колишня речниця Південного регіонального управління Держприкордонслужби Іванна Плантовська, яка на початку січня потрапила в гучний скандал через свої оголені фото, закликала українців припинити розпалювати ворожнечу в середині країні та відкрила свій профіль в Facebook, передають Патріоти України.

Іванна Плантовська. Фото: сторінка І.Плантовської в Facebook / ©

Як виявилось, Плантовська почала відповідати на коментарі тих, хто стверджує, що вона, Плантовська, своєю поведінкою зганьбила військову форму. "Жіночко, займіться собою і своїми дітьми, чи у Вас багато часу вільного? Сходіть до косметолога, зморшки заберіть, до психолога, до дієтолога. Там роботи непочатий край. А я вже собі сама розберусь", - відповіла Плантовська одній з дописувачок.

Чому Плантовська оприлюднювала свої пікантні оголені фото, будучи обличчям прикордонного підрозділу, оприлюднювала під час війни – на ці питання в коментарі спробував знайти відповіді експерт, директор Асоціації сексологів та сексотерапевтів України Михайло Шевченко.

"Є багато варіантів того, чому людина демонструє в публічному просторі свої форми, – каже Михайло Шевченко. – Показ оголених частин тіла можно класифікувати як вуаєризм. Людина отримує задоволення від того, що інші дивляться на неї. Інше, що межує з вуаєризмом – нарцистичне. Тобто людина хоче, щоб її любили. Вона кайфує через це і готова все зробити для того, щоб мене любили. Це поширено зараз серед дівчаток віком 25-27 років. Можно сказати, що це недолюблені дівчата. З точки зору сексології, зріла сексуальність – це та, яка не потребує підкріплень з боку оточуючих. Якщо людина показує публічно свою сексуальність, це каже про незрілість і те, що людина потребує уваги до себе. Якщо казати з психоаналітичної точки зору, то такі дівчата, яки демонструють свою сексуальність, потребують "папіка". "Папіка", який би турбувався за неї, щось би купував їй. Заради цього такі дівчата готові на все. Тобто є ще така версія".

За словами Михайла Шевченка, не виключено, що під час публікації фотографій емоції Іванни Плантовської взяли верх. "Можливо, вона може гарно пояснити те, чому вона так робить", – резюмував фахівець.

Джерело: ТСН.ua

Нахабно, дико, символічно: У Києві знесли садибу Зеленських

неділя, 21 липень 2024, 0:17

Чому в столиці безсовісні забудовники десятиріччями застосовують ті самі варварські прийоми для обходу закону питання риторичне. Тому, що законодавці свідомо залишають шпарини для таких дій, заохочуючи розбій символічними штрафами. На місці історичної ...

Штраф може подвоїтися: Що чекає на українців, які так і не оновили дані в ТЦК

субота, 20 липень 2024, 22:58

До 16 липня всі військовозобов'язані громадяни України мали оновити свої дані у територіальних центрах комплектування. Тим, хто проігнорував вимогу закону, загрожує адміністративна відповідальність, передають Патріоти України. Неоновлення даних розгляд...