"Так само було зі збитим МН17". Окупанти "похвалилися" в соцмережах ударами по вокзалу Краматорська, а потім почали терміново терти дописи

Одразу після ракетного удару по залізничному вокзалу Краматорська, внаслідок якого загинули 30 людей і 100 зазнали поранення, росіяни "похвалилися" цим "подвигом" у соцмережах, пише журналіст Денис Казанський, передають Патріоти України.

"Як зазвичай, вони подумали, що влучили у наших військових. Повідомлення про це розмістив популярний телеграм-канал Силовики, а репост на свій канал Російський тарантас зробив російський пропагандист Дмитро Стешин", — пише журналіст.

Як повідомляє Казанський, як тільки стало відомо, що удар припав не по ЗСУ, а по мирних громадянах, пости «одразу ж стали терти і видаляти».

«Так само було і зі збитим Боїнгом у 2014-му році. Спочатку вихвалялися, що збили український літак. Потім поспіхом терли свої ж сюжети», — додає він.

Як раніше повідомив голова Донецької ОВ Павло Кириленко, російські окупанти завдали ракетного удару по залізничному вокзалу міста Краматорська Донецької області касетними бомбами. На вокзалі було тисячі людей, які чекали на евакуацію. Повідомляється про влучення двох ракет.

Повернення графіків: В Україні попередили про можливі відключення електроенергії - під ударом будуть ці міста

п’ятниця, 26 червень 2026, 22:42

В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...

На Львівщині розпочали беатифікацію священника, страченого більшовиками

п’ятниця, 26 червень 2026, 22:14

У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...