"​Так теперь выглядит стадион команды "Шахтер"  в дыре... Это же стадион, где были тренировки грандов футбола во время Евро-2012. Все, к чему прикасается оккупант, превращается в тлен", - блогер (фото, відео)

Окупований Донецьк з кожним днем все більше перетворюється на суцільну руїну. Житлові багатоповерхівки вражають своїм станом. Актуальні фото напівзруйнованих районів міста опублікував у своєму Twitter блогер "БыльБылева", передають Патріоти України.

На фото видно, що на балконах багатоповерхівок вже немає вікон. Зате є багато сміття. Як написав автор публікації, на знімках зображений мікрорайон Жовтневий.

Однак на території біля самого будинку досить чисто. Тим часом, користувачі мережі в коментарях порівнюють це місце із зоною відчуження.

  • Як зона відчуження Чорнобиль
  • Був там недавно. Моторошно...
  • Вічно шастають нарки, бухарі, вбиті п'ятиповерхівки, за*рані вулиці і ринок…

Деякі юзери кажуть, що і до війни там було моторошно, а сам район не надто приємний.

  • А колись там жили прямо культові персонажі...
  • Та там і до війни не дуже район був, це просто доповнило картину вічного пи*деця там

Також в мережі показали, як тепер виглядає "Олімпік" - колишній домашній стадіон команди "Шахтар". Тут проходили тренування грандів футболу під час Євро 2012. "Все, до чого торкається окупант, перетворюється на тлін", - йдеться у підписі до відео.

Маск заявив, що збирається купити "Манчестер Юнайтед"

середа, 17 серпень 2022, 8:24

Американський мільярдер Ілон Маск заявив, що купує клуб "Манчестер Юнайтед" передають Патріоти України. Дослівно: "Крім того, я купую "Манчестер Юнайтед", ласкаво просимо". . Нагадаємо: Раніше Маск хотів придбати соцмережу Twitter, але вирішив розірв...

"Якщо вона сита, то вночі не шарудить": Мережу зворушила кумедна інструкція побратимам від українських військових (фото)

вівторок, 16 серпень 2022, 23:28

Українські військові на передовій - не просто блискучі майстри своєї справи, але й чуйні та веселі люди, які не втрачають можливості пожартувати. Черговим таким доказом стала фотографія, зроблена у бліндажі - укритті, облаштованому на бойовій позиції д...