Так виглядає "втратнемає": У мережі показали кладовище з десятками свіжих могил у РФ

Російська влада намагається тримати своє населення в невідання з приводу реальних жертв на війні в Україні, але правду заховати неможливо, передають Патріоти України.

Кладовища в Росії почали стрімко заповнюватися могилами військових. Так, на каналі "Труха" в Тelegram показали, як насправді виглядає російське "втратнемає". На відео знято Рязанське кладовище, там багато прапорів ВДВ і десятки свіжих могил. "І це тільки одне кладовище. А скільки їх таких ще в Мордорі?"- задаються питанням на каналі.

Нагадаємо, що російські ВДВ-шники пишуть рапорти на звільнення. Причиною цьому стали серйозні втрати особового складу 106 парашутно-десантної дивізії.

Знову провал: Вихід росіян у відкритий космос довелося перервати через несправний скафандр

п’ятниця, 19 серпень 2022, 14:30

Російські космонавти Олег Артем'єв і Денис Матвєєв, які вийшли у відкритий космос для налаштування роботизованої руки ERA, змушені були повернутися на МКС достроково. Виною тому стало раптове відключення живлення скафандра Артем'єва, передають Патріот...

"Соромно в очі подивитися, г*ндон?": Кіркорова обклали матами під час відпочинку в Монако (відео)

п’ятниця, 19 серпень 2022, 12:42

Російський співак Філіп Кіркоров, який підтримав війну в Україні, зараз відпочиває в Монако. Серед білого дня на вулиці небайдужі жителі міста обклали його матами за проросійську позицію, інформують Патріоти України. Перехожий, побачивши Кіркорова, піш...