Так виглядає "втратнемає": У мережі показали кладовище з десятками свіжих могил у РФ

Російська влада намагається тримати своє населення в невідання з приводу реальних жертв на війні в Україні, але правду заховати неможливо, передають Патріоти України.

Кладовища в Росії почали стрімко заповнюватися могилами військових. Так, на каналі "Труха" в Тelegram показали, як насправді виглядає російське "втратнемає". На відео знято Рязанське кладовище, там багато прапорів ВДВ і десятки свіжих могил. "І це тільки одне кладовище. А скільки їх таких ще в Мордорі?"- задаються питанням на каналі.

Нагадаємо, що російські ВДВ-шники пишуть рапорти на звільнення. Причиною цьому стали серйозні втрати особового складу 106 парашутно-десантної дивізії.

Ви будете здивовані: Дослідники назвали день тижня, у який найчастіше трапляються серйозні серцеві напади

вівторок, 6 червень 2023, 15:29

Дослідження показали, що серйозні серцеві напади частіше трапляються у понеділок, ніж будь-якого іншого дня. Аналіз медичної документації показує, що ймовірність серцевого нападу в перший день робочого тижня вища на 13%, передають Патріоти України. Дос...

Не став ховатися за спинами відомих та впливових батьків: У Києві попрощалися з 21-річним героєм Остапом Оністратом, котрий віддав життя за Україну (відео)

вівторок, 6 червень 2023, 14:40

В Києві проводили в останню путь 21-річного Остапа - сина відомого банкіра та бізнесмена Андрія Оністрата (котрий й сам пішов воювати в ЗСУ) та відомої спортсменки Ганни Запорожанової. . Прощання відбулося в греко-католицькій церкві святого Василя Ве...