
Більшість жителів Одеси проголосувало за демонтаж пам'ятника російській імператриці Катерині II, люди хочуть, щоб там був фонтан. Про це заявив у ефірі Еспресо депутат Одеської районної ради Сергій Сізоненко.
"Більшість одеситів проголосували за демонтаж пам'ятника Катерині II. Свідомість громадян з початком повномасштабної війни трохи піднялася. Люди почали задумуватися про те, що напевно на теренах України не потрібні пам'ятники імперським катам, які знищували українців, нашу культуру", - зазначив він.
Сізоненко додав, що на цьому місці знаходилося дуже багато різних пам'ятників.
"Останній до Катерини II - пам'ятник потьомкінцям, який не демонтували, а перенесли. Спочатку на цьому місці був великий фонтан. Якраз зараз більшість одеситів вважають, що саме фонтан буде там добре виглядати", - підсумував депутат.
Українці продовжують платити за природний газ за фіксованим тарифом 7,96 грн за кубометр, однак суми в платіжках можуть зростати через інші складові комунальних послуг, передають Патріоти України. Як зазначають експерти, зокрема колишній очільник “Опер...
У Великому каньйоні в США через аномальну спеку загинули троє туристів віком 72, 67 та 68 років, повідомляє CNN, передають Патріоти України. Інцидент стався на складних туристичних маршрутах національного парку. Попередньо, причиною смерті стало теплов...