
Більшість жителів Одеси проголосувало за демонтаж пам'ятника російській імператриці Катерині II, люди хочуть, щоб там був фонтан. Про це заявив у ефірі Еспресо депутат Одеської районної ради Сергій Сізоненко.
"Більшість одеситів проголосували за демонтаж пам'ятника Катерині II. Свідомість громадян з початком повномасштабної війни трохи піднялася. Люди почали задумуватися про те, що напевно на теренах України не потрібні пам'ятники імперським катам, які знищували українців, нашу культуру", - зазначив він.
Сізоненко додав, що на цьому місці знаходилося дуже багато різних пам'ятників.
"Останній до Катерини II - пам'ятник потьомкінцям, який не демонтували, а перенесли. Спочатку на цьому місці був великий фонтан. Якраз зараз більшість одеситів вважають, що саме фонтан буде там добре виглядати", - підсумував депутат.
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...