
Більшість жителів Одеси проголосувало за демонтаж пам'ятника російській імператриці Катерині II, люди хочуть, щоб там був фонтан. Про це заявив у ефірі Еспресо депутат Одеської районної ради Сергій Сізоненко.
"Більшість одеситів проголосували за демонтаж пам'ятника Катерині II. Свідомість громадян з початком повномасштабної війни трохи піднялася. Люди почали задумуватися про те, що напевно на теренах України не потрібні пам'ятники імперським катам, які знищували українців, нашу культуру", - зазначив він.
Сізоненко додав, що на цьому місці знаходилося дуже багато різних пам'ятників.
"Останній до Катерини II - пам'ятник потьомкінцям, який не демонтували, а перенесли. Спочатку на цьому місці був великий фонтан. Якраз зараз більшість одеситів вважають, що саме фонтан буде там добре виглядати", - підсумував депутат.
На Керченському мосту, який з'єднує тимчасово окупований Крим із територією Росії, утворилися великі черги. За даними російського офіційного чату мосту, на виїзд із півострова очікують майже дві тисячі автомобілів, передають Патріоти України. З боку Ке...
В Україні з 1 липня збільшать тарифи на воду в цілій низці населених пунктів. При тому в деяких містах поорожчання складатиме більше 200%, передають Патріоти України. Про це йдеться в публікації OBOZ.UA. більшість підприємств планує підвищувати тарифи ...