
Більшість жителів Одеси проголосувало за демонтаж пам'ятника російській імператриці Катерині II, люди хочуть, щоб там був фонтан. Про це заявив у ефірі Еспресо депутат Одеської районної ради Сергій Сізоненко.
"Більшість одеситів проголосували за демонтаж пам'ятника Катерині II. Свідомість громадян з початком повномасштабної війни трохи піднялася. Люди почали задумуватися про те, що напевно на теренах України не потрібні пам'ятники імперським катам, які знищували українців, нашу культуру", - зазначив він.
Сізоненко додав, що на цьому місці знаходилося дуже багато різних пам'ятників.
"Останній до Катерини II - пам'ятник потьомкінцям, який не демонтували, а перенесли. Спочатку на цьому місці був великий фонтан. Якраз зараз більшість одеситів вважають, що саме фонтан буде там добре виглядати", - підсумував депутат.
Американський стартап Circularity Fuels заявив про успішний запуск першого у світі пілотного заводу, який перетворює коров’ячий гній на синтетичне авіаційне паливо, передають Патріоти України з посиланням на PiataAuto. . Останніми роками науковці акти...
У польській столиці триває пошукова операція після зникнення підлітка у воді на річці Вісла. За даними медіа, він приїхав з України. Про це повідомляє Wawa Hot News 24, передають Патріоти України. Хлопець зник на правому березі Вісли перед Гданським мо...