"Така нова реальність": Масі Найєм, що внаслідок тяжкого поранення втратив око, опублікував фото без пов’язки

Відомий український адвокат, що з початком повномасштабної війни Росії проти України вступив до лав ЗСУ і отримав у бою важку травму, змінив фотографію у соціальних мережах, повідомляють Патріоти України.

Масі Найєм, що втратив око внаслідок важкого осколкового поранення на фронті, змінив фото на аватарці у соціальних мережах. Він опублікував фото без пов’язки, що прикривала відсутнє око. «Буде чесно змінити світлину, бо така нова реальність», — написав він, додавши, що нове фото зробив Роман Ніколаєв.

Друзі у коментарях підтримують Масі Найєма: «Тепер точно треба яхту», «Ти красивий, як Бог. Бог війни», «+10 до харизми», «Портрет сили і сміливості! Адвокат, Воїн, Друг, Людина», «У нас тепер є свій Одін!», «Як на мене, так виглядає Український Марс!) все буде Україна! А око обіцяє смерть ворогам! Здоров‘я і відновлення!».


Найнадійніші китайські автомобілі: Якими машинами власники задоволені найбільше

п’ятниця, 22 вересень 2023, 6:50

Фахівці визначили найнадійніші китайські автомобілі 2023 року. І склали відповідний рейтинг. Дослідження проводили на основі задоволеності власників та кількості поломок, передають Патріоти України. Дослідження було проведено вагентстві JD Power. Осно...

Коли українцям повернуть гроші за ремонти розбитого ракетами житла: У "Слузі народу" дали відповідь

п’ятниця, 22 вересень 2023, 6:33

У Верховній Раді зареєстровано законопроєкт № 10063, який пропонує виплату грошової компенсації за ремонт житла, здійснений громадянами власними коштами. Мовиться про ті квартири та будівлі, які були зруйновані чи пошкоджені через агресію країни-терори...