Фронтмен O.TORVALD Галич, який служить у ЗСУ, в інтерв'ю ISLND TV прокоментував пост Василіси Фролової, в якому вона написала, що «не впевнена, що хтось колись буде робити щось, щоб вона повернулася». Фролова проживає зараз в ОАЕ, нагадують Патріоти України.
Через цей пост Фролова нарвалася на хейт. Галич вважає, що такі пости демотивують суспільство. Музикант розкритикував позицію Фролової.
«Ставлюся негативно, однозначно. Навіщо це писати, навіть якщо в тебе такі думки з’являються. Це демотивація, дестабілізація морального стану більшості українців. Нам тут зовсім нелегко. Я розумію, що напевно, є сум за сім'ями, Батьківщиною. Але такими постами ми тільки даємо можливість розхитати суспільство всередині. Більшість родин може і не повернуться, але з цим потрібно розбиратися після перемоги. Усі ці пости писати після перемоги. Зараз дестабілізувати країну, коли мотивації у нас і так не дуже багато. Я спілкуюся з людьми. Донати, збори впали. Мотивовані хлопці, які йшли першими, більшість із них уже 200 чи 300. Деякі вже не виносять цього. Це демотивує. Країна має щось робити для тебе, якщо ти робиш щось для країни. Я взагалі вважаю, що донати потрібно декларувати. З усім потрібно буде розбиратися і це буде непросто. Але не зараз», — висловився захисник.
Ізраїльська компанія AIR здобула престижне визнання для свого двомісного електролітака AIR ONE. Апарат назвали найкращим персональним літаком 2026 року за версією Robb Report Best of the Best Awards, передають Патріоти України. AIR ONE належить до клас...
Українцям пояснили, як правильно перекладати поширений російський вислів «горящая путевка». Як зазначають мовознавці, в українській мові не використовується калька «горящий» у такому значенні, а натомість застосовуються природні відповідники, передають...