Таке навряд комусь сподобається: Синоптики уточнили прогноз погоди на 31 січня

В останній день січня українців чекають снігопади ледь не у кожному куточку України. Лише у Криму очікується невеликий дощ, а в столиці – відсутність опадів. Найтепліше у цей день буде також у Криму. На іншій території України температура коливатиметься переважно близько 0.

Прогноз погоди від Укргідрометцентру

Так, на Заході нашої держави можна очікувати від -4 вночі до +3 вдень, а також на невеликий сніг з дощем. На Півночі та Півдні України також падатиме сніг з дощем, і лише у Києві очікується хмарна погода, а у Кропивницькому обіцяють відсутність суттєвих опадів. Температура ж коливатиметься від -6 вночі до +3 вдень.

Щодо Сходу, то там очікуються найбільші морози 31 січня. Подекуди стовпчик термометра опускатиметься до -5 навіть удень. Загалом же очікують коливання температури від -7 вночі до +1 вдень. Як і в інших частинах України, на Сході очікують невеликий сніг з дощем.

Погода у містах України 31 січня

Ужгород – +2...+4

Львів – 0...+2

Івано-Франківськ – 0...+2

Тернопіль – +1...+3

Чернівці – 0...+2

Хмельницький – +1...+3

Луцьк – 0...+2

Рівне – 0...+2

Житомир – +1...+3

Вінниця – +1...+3

Одеса – 0...+2

Миколаїв – 0...+2

Херсон – 0...+2

Сімферополь – +3...+5

Кропивницький – 0...+2

Черкаси – 0…+2

Чернігів – 0…+2

Суми – +1…+3

Полтава – -1...+1

Дніпро – -1...+1

Запоріжжя – 0…+2

Донецьк – -5…-3

Луганськ – -1...+1

Харків – -1...+1

Київ – -1...+1

За дім їм стала лікарняна палата: Кохана поїхала за бійцем на лікування до Бельгії - їх одружили в посольстві

неділя, 2 квітень 2023, 0:55

Щойно почали жити разом, як сталась війна. Під час контрнаступу на Херсонщині Сергій сильно обгорів, з опіками такого ступеню йому давали не багато шансів вижити, але медевакуацією його вдалося доправити до Бельгії, передають Патріоти України. Поїхати ...

Заскочили його з молодим іподияконом: Журналісти змусили знітитися митрополита Павла (відео)

неділя, 2 квітень 2023, 0:37

Журналісти-розслідувачі зловили митрополита УПЦ МП Павла у Лаврі у компанії 24-річного Анатолія Лузгіна, повідомляють Патріоти України. Журналісти запитали, у яких стосунках перебуває Павло з Лузгіним. Той відповів, що Анатолій – це звичайний іподиякон...