Таке неможливо забути: "Пташка" з Азовсталі згадала розмову з пораненою дитиною - її маму розірвало снарядом

Український парамедик Катерина Поліщук, більш відома як "Пташка" з "Азовсталі", згадала щемливу розмову з маленькою дитиною, на очах якої її маму розірвало снарядом на шматки, передають Патріоти України.

В інтерв'ю "Ходять чутки" Поліщук поділилася подробицями події. За її словами, одного разу принесли поранену дитину тільки після операції на нозі. І поки тітка маленької дитини ненадовго відійшла, вона почала приходити до тями після наркозу.

Побачивши "Пташку", дитина злякалася і почала плакати. Тому парамедику довелося її заспокоювати. "Я кажу: "Не хвилюйся. Я українська військова. Ми вас захистимо. Ми ніколи вас не залишимо, ми вам допоможемо". Дитина 12-ти років, яка каже: "Де моя мама?", я її заспокоюю словами, що все буде добре. А вона мені каже: "Для чого вони сюди прийшли? Для чого вони нас вбивають? Будь ласка, врятуйте нас. Ми не хочемо, щоб вони тут були". Почувши це від дитини, як можна сказати, що ситуація неоднозначна?",- сказала Поліщук.

За словами парамедика, звикнути до смертей і втрат неможливо. Повернувшись з полону, вона продовжує боротися за нашу незалежність і свободу.


Хотів "здивувати" матір: 12-річний хлопець проводив "експеримент" та випадково загинув

четвер, 9 лютий 2023, 0:37

Старший коронер графства Ессекс Лінкольн Брукс заявив, що Арчі помер від "ішемічної травми мозку". Трагедія сталась через витівку хлопця, якою він хотів шокувати свою матір. . Відомо, що хлопчика знайшли непритомним у квітні 2022 року, до серпня він пе...

Належала непростій людині: На Кіровоградщині чоловік намагався продати через Інтернет унікальну прикрасу ІІІ століття (фото, відео)

середа, 8 лютий 2023, 23:52

Відомо, що чоловік відкопав срібний пояс на території Хмельницької області. А згодом виставив археологічну знахідку на Інтернет-форумі. Там незаконно привласнений скарб придбав один із учасників обговорення. Однак незаконну оборудку викрили правоохорон...