Кияни тепер ледве не щодня продовжують виявляти небезпечні предмети пов'язані з війною, констатують Патріоти України. На вулиці Олени Теліги, біля сміттєвих баків, киянин виявив предмети "схожі на гранати", як зазначено в поліцейському протоколі до проведення експертизи.
Ще один випадок стався на проспекті Берестейському.
Пильний чоловік, під час прогулянки, помітив вибухонебезпечний предмет.
Патрульні одразу ж забезпечили охорону місць подій та викликали слідчих й вибухотехніків.
У поліції просять всіх — будьте обережні у разі виявлення підозрілих предметів. Не наближайтеся до них та не торкайтеся їх. Повідомте про знахідку на спецлінію 112.
Пам’ятайте, що знахідки, схожі на боєприпаси або інші вибухонебезпечні предмети повинні бути знешкоджені лише спеціалістами.
До слова, Київщина — одна з найбільш забруднених територій України після тимчасової окупації рф. Тому сапери та вибухотехніки ще тривалий час будуть очищувати землю, поля, ліси, узбіччя доріг від смертельно-небезпечних предметів.
Україна сьогодні — найбільш замінована країна світу.
Нагадаємо, що задля безпеки українців у Державній службі з надзвичайних ситуацій розробили мобільний застосунок, за допомогою якого можна відстежувати небезпечні місця на території країни.
Ольга СКОТНІКОВА, «Вечірній Київ»
Мережа АТБ сьогодні є однією з найбільших і найвідоміших в Україні, але її назва має історичне походження, яке пов’язане зовсім не з продуктовим ритейлом, передають Патріоти України. Як зазначається в матеріалах про розвиток компанії, історія бренду по...
З 1 липня 2026 року в країнах Європейського Союзу (ЄС) набувають чинності нові жорсткі митні правила для міжнародних відправлень. За кожне комерційне відправлення та дорогі приватні подарунки запроваджується обов’язковий збір у розмірі 3 євро. Про це п...