Такі часто належать ФСБ та Міноборони: У Києві помітили авто зі спеціальними російськими номерами (фото)

Користувачі соцмереж припустили, що номери фейкові, адже немає позначки rus під цифрою відповідності регіону.

На вулицях Києва вже кілька днів помічають Toyota Camry з незвичайними номерами, схожими на російські, яка до того ж, паркується в недозволених місцях. Більш того, на машині знаки з чорним фоном, що говорить про приналежність машини до військової частини. Фото Toyota Camry з номерами К007АВ 750 біля торгового центру "Гулівер" опублікували в спільноті "Київ Автомобільний", передають Патріоти України.

Користувачі припустили, що номери фейкові, адже немає позначки rus під цифрою відповідності регіону. Інші коментатори висловили припущення, що власник міг замалювати російський прапор, щоб не так виділятися в Києві.

Згідно з відкритими базами даних, такий номер дійсно зареєстрований в Московській області Росії. Хто є власником машини, невідомо.

Разом з тим, чорні номера зазвичай отримують транспортні засоби, що належать військовим частинам - міністерству оборони, МНС, внутрішніх військ, ФСБ. Вони мають формат з 4 цифрами і двома буквами, але бувають винятки.

"Це ніде і ніколи не пишуть": Рок-музикант розповів, хто стріляв у зірку СРСР Талькова

вівторок, 24 листопад 2020, 17:13

Популярний співак і композитор Михайло Муромов розповів, хто вистрілив у легенду російської рок-музики Ігоря Талькова. У той день Муромов був на концерті в Палаці спорту "Ювілейний" в Санкт-Петербурзі. Про це він заявив в інтерв'ю виданню "Известия", п...

Тепер без штампу: Аліна Гросу після розлучення зробила заяву про другий шлюб (фото)

вівторок, 24 листопад 2020, 16:44

Аліна Гросу довго мовчала про розлучення з чоловіком Олександром Комковым. Адже після пишного весілля пара прожила разом лише півроку, а потім розійшлася. Співачка відкрито каже, що розрив пари винна інша жінка, крім того, у подружжя виявилися різні ці...