У Польщі мер гміни Забур Роберт Сидорук виявив тіло місцевого жителя, який понад 2 роки тому помер у своїй квартирі. Про це пише Gazeta Wyborcza, передають Патріоти України.
Мер гміни Забур Роберт Сидорук випадково виявив тіло Станіслава. Як повідомляють журналісти, він увійшов до квартири покійного разом з чиновниками за допомогою поліції. Це сталося тому, що мер був переконаний, що квартира порожня, а Станіслав заліз у борги і виїхав.
Відомо, що чоловік мешкав у маленькій комунальній квартирі з електричним опаленням. Сусідка покійного зізналася, що вона вже два роки не бачила чоловіка і думала, що той просто поїхав геть. Під дверима його квартири лежали стоси листів, записок з порадами, зокрема з численними нагадуваннями про необхідність сплатити рахунки. Сусіди також стверджують, що не відчували запаху розкладання тіла.
"Тіло мешканця розкладалося два роки в комунальній квартирі, тому що нікому з чиновників не спадало на думку перевірити, чому листи, надіслані на його адресу, залишалися без відповіді. Ніхто не цікавився, чому ніхто в селі не бачив чоловіка протягом двох років. Це лякає", – каже муніципальна радниця Йоанна Шич.
Український кінорежисер і кінопродюсер сербського походження Бата Недич помер у віці 64 років. Сумну звістку повідомили його близькі на сторінці режисера у Facebook, передають Патріоти України. . У повідомленні зазначається, що митець тривалий час бор...
Данія 25 червня подала законопроект, який позбавить українських чоловіків призовного віку права на тимчасовий захист у країні, передають Патріоти України . Законопроект подав міністр імміграції та інтеграції Данії Мортен Бедсков. Зміни внесуть до Спеці...