Три місяці дівчинки були в реанімації, до них щодня приходили батьки і читали їм казки. Те, що малюків вдалося виходити, в пологовому будинку вважають дивом. За ці місяці вони одужали і зараз важать по 2,5 кілограма.
"У нас дівчатка дуже сильні. Вони взагалі як символ того, що потрібно цінувати життя, прагне вижити", - розповідає щасливий тато дітей. Зараз батьки щасливі, що вони нарешті можуть забрати своїх крихіток додому.
Протягом тисячоліть люди, які мешкають в Андах на території Аргентини, п’ють воду, що є смертельно небезпечною для більшості інших. Там природний миш'як, що міститься у вулканічних породах, просочується у ґрунтові води, забруднюючи місцеве водопостачан...
Законодавство України чітко визначає, з якого віку підлітки можуть бути офіційно працевлаштовані, а також встановлює перелік обов’язкових умов для їхньої безпеки, передають Патріоти України з посиланням на Державну службу зайнятості. За загальним прав...