Три місяці дівчинки були в реанімації, до них щодня приходили батьки і читали їм казки. Те, що малюків вдалося виходити, в пологовому будинку вважають дивом. За ці місяці вони одужали і зараз важать по 2,5 кілограма.
"У нас дівчатка дуже сильні. Вони взагалі як символ того, що потрібно цінувати життя, прагне вижити", - розповідає щасливий тато дітей. Зараз батьки щасливі, що вони нарешті можуть забрати своїх крихіток додому.
Угорщина готується до масштабного перегляду свого комуністичного минулого. Новий уряд на чолі з прем’єр-міністром Петером Мадяром вніс до парламенту законопроєкт, який передбачає розсекречення архівів спецслужб комуністичної епохи та розширення доступу...
На Рівненщині наймолодшим офіційним мільйонером став 10-річний хлопчик. Про це повідомляє «Рівне Медіа» з посиланням на дані податкової кампанії декларування доходів, передають Патріоти України. Загалом у регіоні понад 100 жителів задекларували доходи,...