Такого дива ще не було: У київському пологовому будинку виходили двійнят вагою по 500 грамів (відео)

Малята народилися у мами на 5-му місяці вагітності.

В Київському перинатальному центрі вдалося виходити двійнят, які народилися у мами на 5 місяці вагітності. Вага крихт всього по півкілограма. Аліса і Анастасія народилися недоношеними і таких крихіток в пологовому будинку ще ніколи не бачили, передають Патріоти України з посиланням на ТСН.

Три місяці дівчинки були в реанімації, до них щодня приходили батьки і читали їм казки. Те, що малюків вдалося виходити, в пологовому будинку вважають дивом. За ці місяці вони одужали і зараз важать по 2,5 кілограма.

"У нас дівчатка дуже сильні. Вони взагалі як символ того, що потрібно цінувати життя, прагне вижити", - розповідає щасливий тато дітей. Зараз батьки щасливі, що вони нарешті можуть забрати своїх крихіток додому.

Угорщина відкриє таємниці комуністичного минулого - архіви спецслужб розсекретять через 37 років

четвер, 25 червень 2026, 10:27

Угорщина готується до масштабного перегляду свого комуністичного минулого. Новий уряд на чолі з прем’єр-міністром Петером Мадяром вніс до парламенту законопроєкт, який передбачає розсекречення архівів спецслужб комуністичної епохи та розширення доступу...

На Рівненщині наймолодшим офіційним мільйонером став... 10-річний хлопчик

четвер, 25 червень 2026, 9:55

На Рівненщині наймолодшим офіційним мільйонером став 10-річний хлопчик. Про це повідомляє «Рівне Медіа» з посиланням на дані податкової кампанії декларування доходів, передають Патріоти України. Загалом у регіоні понад 100 жителів задекларували доходи,...