Такого не було навіть влітку: Кримські пляжі посеред осені заполонили відпочиваючі (фото)

Листопад не став перешкодою жителям окупованого Криму, щоб приймати сонячні ванни і купатися в морі. На півдні України тримається тепла погода, яка все ще дозволяє проводити вільний час на пляжах. Про це свідчать фотографії блогера RoksolanaToday&Крим, яка виставила знімки на своїй сторінці в Twitter, передають Патріоти України.

За її словами, у неділю, 10 листопада, в Ялті було +24 градуси. На фотографіях видно, що на пляжі справді вийшло багато людей, оскільки навіть влітку був час, коли пляжі просто пустували.

Нагадаємо, що за словами синоптиків, потепління до +18 градусів на території України триватиме до 13 листопада. При цьому саме 13 числа настане третє "бабине літо".

У Херсоні подружжя пенсіонерів переказало для потреб ЗСУ отриману від окупантів пенсію. Зворушлива історія

вівторок, 16 серпень 2022, 0:29

Мешканці тимчасово окупованих Росією територій борються із загарбниками як можуть і з нетерпінням чекають приходу українських захисників. У Херсоні подружжя пенсіонерів переказали для потреб Збройних сил України отриману від окупантів пенсію, передають...

Природне право повноцінної життєдіяльності жінок: Шотландія першою у світі скасує плату за тампони та прокладки

понеділок, 15 серпень 2022, 23:45

З 15 серпня у Шотландії набирає чинності закон, який зобов'язує державні та освітні установи безплатно надавати жінкам тампони та прокладки під час менструації. Це перша подібна реалізована загальнонаціональна програма у світі. Уряд Шотландії з 2017 ро...