Такого не чекали: Білл Гейтс здивував відповіддю на питання про свій улюблений смартфон

Засновник Microsoft Білл Гейтс назвав складаний Galaxy Z Fold 3 виробництва Samsung одночасно й найулюбленішим, й найзручнішим смартфоном, яким він коли-небудь користувався. Про це мільярдер повідомив в ході сесії питань й відповідей з форумчанами на Reddit, передають Патріоти України.

Він зазначив, що завдяки форм-фактору апарату використовує девайс одночасно в якості смартфона і портативного комп'ютера. Також колишній глава Microsoft повідомив, що час від часу користується різними телефонами, але на жаль, подробиць не розкрив.

Багато користувачів в коментарях поскаржилися щодо того факту, що пристрій не є продуктом Microsoft, зокрема Surface Duo 2, який також пропонує два роздільні екрани, які в розкладеному стані складаються у велику 8,3-дюймову панель з тонкою смугою посередині.

Втім, варто зауважити, що Microsoft Surface Duo 2, як і перше покоління, поступається гнучкому флагману Samsung буквально в усіх напрямках. Провальні продажі пристрою від Microsoft тому підтвердження.

Порівнюючи iOS й Android, Білл Гейтс зауважив, що все ж віддає перевагу пристроям на базі останньої операційної системи. Деякі виробники Android-смартфонів попередньо встановлюють ПЗ від Microsoft, і це полегшує моє життя. Мільярдер також зазначив, що застосунки від Microsoft плавніше взаємодіють з ОС від Google.

З життя "високодуховних": В окупованому Севастополі відвідувачка караоке-клубу зайнялася сексом із охоронцем на очах у публіки (відео 16+)

понеділок, 8 серпень 2022, 19:01

В одному з караоке-клубів Севастополя відвідувачка вступила в статевий акт із охоронцем закладу на очах у інших гостей бару прямо на стійці для розливу напоїв. Відповідне відео опублікував Telegram-каналу Mash. . "Мінус роботи охоронцем - вам можуть...

Москва і миролюбство - речі несумісні: У Фінляндії демонтували лицемірний пам'ятник, отриманий у подарунок 33 роки тому

понеділок, 8 серпень 2022, 11:54

З самого початку, після отримання скульптури, вона викликала гостру дискусію в суспільстві. Однак вся недоречність такої сумнівної прикраси фінської столиці стала очевидною "батькам міста" цьогоріч. У столиці Фінляндії демонтували отриманий у подаруно...