Такого "спецефекту" ніхто не очікував: Чайка зухвало зіпсувала романтичну зйомку на пляжі (фото)

Джейс Спайсер та його дівчина спостерігали за заходом сонця на пляжі Дампір в Австралії і вирішили зафіксувати романтичний момент на відео. Спайсер встановив телефон на піску, виставив таймер, а потім закохані вирушили до води, щоб поніжитися в променях сонця, передають Патріоти України.

Пара розраховувала отримати миле відео, якими можна буде поділитися на Facebook, але замість цього виявила курйозну "фотобомбу" від чайки. Виявилося, що поки вони позували біля води, чайка повністю "захопила кадр".

Птах ходив перед камерою з розкритим дзьобом, через що здавалося, що він хоче з'їсти людей на відстані. "Ми, чесно кажучи, гадки не мали, що нас фотобомбить чайка, - сказав Спайсер The Dodo. - Ми вибухнули сміхом, не вірячи своїм очам. Я повернувся до дівчини і сказав: "Уяви, якби я в цей момент спробував тобі освідчитися?".

На щастя, цього не сталося, і для найбільш відповідального моменту хлопець напевно вибере місце без чайок.

Росте 10 см на добу: Переселенець з окупованої Херсонщини розвиває на Черкащині агробізнес з дуже цікавою, екзотичною для України культурою (відео)

неділя, 21 квітень 2024, 5:00

На Черкащині збирають перший врожай спаржі. У 2023 році цією культурою Павло Булгаков засадив шість гектарів. Вирощувати спаржу почав ще десять років тому — у рідній Каховці. Тепер продовжує робити це тут. . Павло Булгаков через повномасштабне вторгне...

Уроки з Конгресу

неділя, 21 квітень 2024, 4:08

Пізнє, але критично важливе рішення Палати представників Конгресу означає, що тисячі і тисячі найкращих синів і дочок України залишаться живі, а загарбницькі плани путіна підуть прахом. . Подумайте над цим, поки Україна видихнула з полегшенням.