Такого точно не чекав: Акула пошматувала бразильця, який зайшов в океан справити нужду

У бразильському місті Жабуатан-дус-Гуарарапіс акула роздерла 51-річного чоловіка, який зайшов у воду, щоб справити нужду. Про це повідомляє Daily Star, зазначають Патріоти України.

До смертельного нападу загиблий випивав в компанії на березі. Оскільки на пляжі не було туалетів, він і один з його товаришів пішли справити нужду в океан.

"Мій друг відпочивав із загиблим і був поруч з ним в океані. Раптом він побачив, що той бореться з чимось, а у воді з'явилося багато крові", - говорить Едріан Гомеш, свідок інциденту.

Відзначається, що на пляжі є оголошення про заборону купання, однак на підпитку чоловіки проігнорували їх. Яка саме акула атакувала бразильця - невідомо. Експерти вважають, що це була або тупорила, або тигрова акула.

Вивчаємо звички господаря нового року: Як амурський тигр грає в снігу, кумедне відео із найбільшою кішкою світу

середа, 8 грудень 2021, 8:10

Сімейний парк дикої природи Paradise Wildlife Park, що у Великій Британії, опублікував відео з амурським тигром. Тварина влаштувала зимові розваги. Тигр катав кулі, мов для сніговичка, а також їздив по снігу мов на лижах. Вважається одним з найрідкісні...

"Найкращий іноземний фільм": Де зараз дивитися український художній кінофільм "Погані дороги", який претендує на "Оскар"

середа, 8 грудень 2021, 7:50

Фільм "Погані дороги" режисерки Наталки Ворожбит увійшов увійшли до лонг-листа "Оскара" в категорії "Найкращий іноземний фільм". Наразі в лонг-листі 93 картин в цій категорії, а 21 грудня буде оголошено шорт-лист, куди потраплять лише 15 кінокартин, за...