Такого точно не забуде! Українка купила пакет гречки, але повечеряти не вдалося: там був "сюрприз" (відео)

У Кривому Розі жінка купила пакет гречки і виявила там гризуна. У пакеті з крупою перебувала мертва миша. Про це повідомили в сюжеті ТСН, передають Патріоти України.

Горожанка Тетяна Оніщук знайшла мертву мишу в пакеті з крупою. "Добре, що я її не зварила на вечерю", — каже жінка. Вона відразу ж повернулася в магазин. "Вони також були вражені", - розповіла відвідувачка.

За словами активіста по захисту прав споживачів Максима Несміянова, миша в упакованому пакеті виявилася через недотримання санітарних норм. "На підприємстві, можливо труїли мишей, але працювало підприємство. Миша потрапляла туди", - повідомив він.

Активіст каже звертатися зі скаргою безпосередньо до виробника. "Він реально в цьому випадку винен, бо ціла упаковка. Її ніхто не прогризав. Якщо на складах є ще така партія, то її треба взяти, провести службове розслідування", — говорить Несміянов.

Цікаво, що не вдалося знайти хоч якусь інформацію про торгову марку у відкритому доступі. Директор компанії каже, що чує про таке вперше. Судячи з усього з магазину йому не дзвонили.

Із врахуванням нинішніх реалій: У Росії свідки Єгови вербують жителів по-новому

п’ятниця, 24 березень 2023, 23:29

Релігійна спільнота "Свідки Єгови", що заборонена у Росії, вербує жителів міста Шебекіно Білгородської області. Про це повідомляє Telegram-канал Mash з посиланням на інформацію підписника, передають Патріоти України. "Свідки Єгови розкладають поштовими...

"Я живу, наче у порнофільмі": Росіянка розбестила власного сина, той похвалився друзям

п’ятниця, 24 березень 2023, 22:15

Проти 41-річної жительки Бєлгородської області РФ відкрили кримінальне провадження за звинуваченням у серійному зґвалтуванні власного сина-школяра. Про це повідомляє Telegram-канал Mash, передають Патріоти України. Все почалося з того, що одного дня жі...