Такого точно не забуде! Українка купила пакет гречки, але повечеряти не вдалося: там був "сюрприз" (відео)

У Кривому Розі жінка купила пакет гречки і виявила там гризуна. У пакеті з крупою перебувала мертва миша. Про це повідомили в сюжеті ТСН, передають Патріоти України.

Горожанка Тетяна Оніщук знайшла мертву мишу в пакеті з крупою. "Добре, що я її не зварила на вечерю", — каже жінка. Вона відразу ж повернулася в магазин. "Вони також були вражені", - розповіла відвідувачка.

За словами активіста по захисту прав споживачів Максима Несміянова, миша в упакованому пакеті виявилася через недотримання санітарних норм. "На підприємстві, можливо труїли мишей, але працювало підприємство. Миша потрапляла туди", - повідомив він.

Активіст каже звертатися зі скаргою безпосередньо до виробника. "Він реально в цьому випадку винен, бо ціла упаковка. Її ніхто не прогризав. Якщо на складах є ще така партія, то її треба взяти, провести службове розслідування", — говорить Несміянов.

Цікаво, що не вдалося знайти хоч якусь інформацію про торгову марку у відкритому доступі. Директор компанії каже, що чує про таке вперше. Судячи з усього з магазину йому не дзвонили.

"Ніколи не продам": Олег Блохін розповів, які суми пропонували за його "Золотий м'яч"

субота, 23 жовтень 2021, 12:07

Легендарний «динамівець», а також колишній тренер збірної України Олег Блохін відверто розповів про те, скільки пропонували за «Золотого м'яча», який завоював за підсумками 1975 року. «Пропонували великі суми. І не один раз. І зараз пропонують. Суми на...

Місія "Артеміда": Американці знову летять до Місяця, перший пуск - за кілька місяців

субота, 23 жовтень 2021, 11:43

Перший непілотований випробувальний політ ракети-носія Space Launch System (SLS) і космічного корабля Orion до орбіти Місяця в рамках програми "Артеміда" запланований на лютий 2022 року, зазначають Патріоти України. Про це заявив керівник програми Arte...