Такого тут ніколи не бачили: Корабель зайшов у порт із велетенським мертвим китом на носі (фото)

У порту Мізусіма в японському місті Курасікі випадкові свідки були вражені зовнішнім виглядом танкера, який заходив у гавань. На його носову частину зачепився 10-метровий кит. На час прибуття судна в порт тварина вже була мертвою. Про це повідомляє видання Daily Mail з посиланнями на місцеві інформаційні сайти, передають Патріоти України.

Як стало відомо, танкер прибув до порту Музісіма через Тихий океан, екіпаж стверджував, що ніхто не підозрював, що судно зачепило кита. Прессекретар Департаменту берегової охорони Мідзусіма сказав, що вони ніколи не були свідками чогось подібного, заходи щодо запобігання повторенню такого інциденту буде переглянуто.

"Я рибалю тут кілька десятиліть, але вперше побачив кита", - сказав місцевим ЗМІ рибалка, який був свідком того, як танкер входив у гавань.

Вид кита ще не підтверджено, але Інститут досліджень китоподібних повідомив, що це, ймовірно, смугач фінвал, визнаний Міжнародним союзом охорони природи (МСОП) вразливим видом. Це другий за довжиною вид китоподібних на Землі після синього кита, що досягає довжини 27,3 метра і ваги 74 тонн.

Навіть не намагайтеся протестувати: 8 повсякденних речей, які люблять усі коти

субота, 16 жовтень 2021, 0:32

Усі коти унікальні і можуть любити чи не любити різні речі. Втім, є фундаментальні 8 речей, які характерні для 99% муркотунів. За стереотипом, більшість котів не любить купатися, пилосос, їзду в авто і собачий гавкіт. Якщо ж хтось і ставиться до цього ...

З архіву ПУ. Чоловік на карантині вирішив вирощувати картоплю, але до такого врожаю він був не готовий (фото)

п’ятниця, 15 жовтень 2021, 23:30

30-річний британець на ім'я Тім Аріс від нудьги на карантині почав вирощувати картоплю, моркву та інші овочі. Ось тільки до чого призведе ця затія, чоловік навіть не здогадувався, передають Патріоти України. . Копаючи город, агроном-любитель натрапив н...