Такого ви ще ніколи не бачили: У Китаї почали розводити свиней у 26-поверхових хмарочосах (фото)

У китайському місті Ечжоу в центральній провінції Хубей компанія Zhong Xin Kai Wei Modern Breeding Company прийняла перших 3700 племінних свиней у своїй 26-поверховій бетонній вежі. Про це повідомляє видання Le Monde з посиланням на відео, опубліковане у китайській соціальній мережі Weibo, передають Патріоти України.

“Це найвища і найбільша свиноферма у світі, де влітку дує прохолодний вітерець, а взимку тепле повітря”, — сказав віце-президент компанії Лінь Цзінь.

Ці хмарочоси для свиней постійно вентилюються, мають приблизно 30 000 точок годівлі та шість величезних ліфтів, здатних перевозити 240 свиней одночасно. Усім керують дистанційно з кімнати управління.

Компанія також намагається створити модель циклічного виробництва, яка включала б високотемпературну (незалежну від кисню) установку анаеробного бродіння, яка могла б виробляти до 120 000 кубометрів біогазу на день з гною.

Після очищення від сірки цей біогаз можна використовувати для виробництва електроенергії. Ця місцева енергія допоможе “зберігати свиней у теплі, забезпечувати гарячою водою для миття тварин, щоб забезпечити їхнє здоров’я, та водночас скоротити шкідливі викиди”.

Спорудження таких хмарочосів для свиней має дві причини. По-перше, влада Китаю прагне скоротити використання землі для сільського господарства. Іншою причиною є стрімке зростання попиту на свинину в усьому світі.

Проект вартістю майже $500 мільйонів стартував два роки тому. Протягом цього часу мегасвиноферми постійно розвивалися, заохочувані китайським урядом, який прагне досягти продовольчої автономії країни.

Зниження випаровування води, плюс електрика для 100 мільйонів будинків: Науковці пропонують покрити водосховища Землі сонячними панелями

неділя, 19 січень 2025, 6:40

Сонячні електростанції є одними з найпопулярніших джерел відновлювальної енергії. Проте все частіше недоліком СЕС називають те, що для їхнього будівництва потрібно чимало територій. Саме тому вчені з Національної лабораторії відновлюваної енергії США п...

В Україні замість МСЕКів запрацювала нова система: Ось що потрібно знати хворим

неділя, 19 січень 2025, 6:22

В Україні замість МСЕКу запрацювала нова система оцінювання функціонування особи. Як вона працюватиме? Нова система оцінювання функціонування особи від 1 січня замінила МСЕКи. Уже створено понад півтори тисячі експертних команд. І це має вирішити пробл...