
У Києві помітили автомобіль для їзди по бездоріжжю, який перетворили на "маршрутку" №666а. Він безкоштовно возить киян, у яких немає спецперепусток на справжній громадський транспорт. Про це повідомляє dtp.kiev.ua, передають Патріоти України.
Столичні активісти Антон Мурафа і Антон Скуратов перетворили машину для їзди по бездоріжжю в громадський транспорт. "Маршрутка" має специфічний дизайн і вміщує як мінімум 14 осіб. Люди всередині знаходяться в захисних шоломах з метою безпеки, не дивлячись на "пекельний" номер 666а, вказаний на транспорті.

Новий вид громадського транспорту курсує за маршрутом - м. Лівобережна - м. Почайна - м Шулявська. За словами пасажирів, проїзд там безкоштовний.


Нагадаємо, в Києві на даний момент пускають в справжні маршрутки тільки за спецперепустками. Жителі столиці змушені платити за таксі, щоб потрапити на роботу.
Британський промоутер Едді Гірн оголосив ім'я наступного суперника Олександра Усика після того, як той відмовився від усіх чемпіонських титулів, повідомляє Boxingscene. За словами Гірна, суперником українця стане американець, передають Патріоти України...
В Україні триває мобілізація, і одним із найближчих нововведень може стати зменшення кількості тих чоловіків, які перебувають у розшуку ТЦК — про це у коментарі для ТСН.ua повідомили одразу низка народних депутатів, обізнаних про наміри посадовців Міні...