
У Києві помітили автомобіль для їзди по бездоріжжю, який перетворили на "маршрутку" №666а. Він безкоштовно возить киян, у яких немає спецперепусток на справжній громадський транспорт. Про це повідомляє dtp.kiev.ua, передають Патріоти України.
Столичні активісти Антон Мурафа і Антон Скуратов перетворили машину для їзди по бездоріжжю в громадський транспорт. "Маршрутка" має специфічний дизайн і вміщує як мінімум 14 осіб. Люди всередині знаходяться в захисних шоломах з метою безпеки, не дивлячись на "пекельний" номер 666а, вказаний на транспорті.

Новий вид громадського транспорту курсує за маршрутом - м. Лівобережна - м. Почайна - м Шулявська. За словами пасажирів, проїзд там безкоштовний.


Нагадаємо, в Києві на даний момент пускають в справжні маршрутки тільки за спецперепустками. Жителі столиці змушені платити за таксі, щоб потрапити на роботу.
Ніколи раніше місцеві жителі не бачили ці пляжі настільки порожніми в розпал літа. Колись у літній сезон курорти Азовського моря приймали сотні тисяч туристів з усієї України. Сьогодні ж популярні місця відпочинку, які перебувають під російською окупац...
Британський промоутер Едді Гірн оголосив ім'я наступного суперника Олександра Усика після того, як той відмовився від усіх чемпіонських титулів, повідомляє Boxingscene. За словами Гірна, суперником українця стане американець, передають Патріоти України...