Такої спеки не було понад сто років: У Києві зафіксували чергові температурні рекорди

У Києві 25 червня зафіксували нові температурні рекорди першого літнього місяця. Зокрема, максимальна максимальна температура повітря побила рекорд червня, який тримався 136 років. Про це йдеться в повідомленні Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського 29 червня, передають Патріоти України.

За даними спостережень метеостанції, у Києві 25 червня максимальна температура повітря після полудня сягнула аж +35,4°C. Це на 0,4°C, аніж було у день попереднього рекорду в 1885 році.

Також було побито і рекорд середньодобової температури повітря 1957 року. Цьогоріч 25 червня термометри показували +28,3°С, що на 1,7°С вище минулого рекордного значення.

Мінімальна температура повітря 25 червня трималася на позначках +21,0°С, чим теж побила рекорд, який тримався від 1957 році. Тоді було прохолодніше лише на 0,5°С.

Також 26 червня після полудня стовпчик термометра показав максимальне значення у +32,2°С, чим повторив рекорд цього дня у 1939 році. Стовпчик термометра в ніч проти 26 червня не опустився нижче +22,4°С, що на 1,8°С тепліше, ніж це було у 1901 році.

Шахраї постійно перебувають у пошуках свіжих схем: Українців попередили про схему розводу з "голодною бабусею" біля супермаркету

середа, 8 грудень 2021, 6:50

У мережі розповіли про черговий випадок розводу біля супермаркету, коли літня жінка звертається до відвідувачів з проханням купити їй продукти - мовляв, немає грошей на їжу, а на практиці все закінчується обманом. Про таке шахрайство попередила Юлія Ан...

Хіти тижня. Ці культові іграшки СРСР були нахабно вкрадені у Заходу! Спливли викриваючі фото

середа, 8 грудень 2021, 4:00

Деякі іграшки з СРСР, про які багато ностальгічно зітхають, згадуючи дитинство, насправді були придумані на "загниваючому заході". Навіть культові "Ну постривай!" від "Електроніки", де вовк ловить яйця, нахабно сплагіатили радянські "розробники". Викри...