Таку "білу" схему знаного законника занапастили: "Слуга" Стефанчук повернув державі кошти за тещину квартиру

Доктор юридичних наук не врахував, що входження в топ-10 можновладців держави накладає моральні забов'язання навіть там, де є красиві "відмазки".

Руслан Стефанчук. Фото: Народна правда.

Перший заступник голови Верховної Ради Руслан Стефанчук (партія "Слуга народу") повернув апарату парламенту кошти, виплачені йому за оренду житла. Зокрема йдеться про 39,6 тис. гривень, які були надані з бюджету як компенсація за винаймання житла у вересні-жовтні, передають Патріоти України.

Водночас перший заступник спікера отримав 20,2 тис. гривень компенсації за оренду житла у листопаді. Всього за підсумками минулого місяця компенсацію отримали 122 народних депутати. Нагадаємо, раніше стало відомо, що перший віцеспікер Верховної Ради орендує у Києві квартиру у своєї тещі. При цьому народний депутат отримує з бюджету компенсацію за житло як іногородній.

Згідно з декларацією за 2018 рік, Стефанчук проживав у квартирі площею 101,8 кв. м, що належить Тетяні Сітарук. За повідомленнями ЗМІ, вона є матір'ю дружини нардепа, яка до заміжжя мала таке саме прізвище.

Хіти тижня. "Сделайте ему прививку, хоть от бешенства": Усик потрапив у скандал через захоплення Сталіним (фото)

четвер, 9 квітень 2020, 2:00

Спортсмен позував на тлі напису на латиниці "Viva Stalin" із зображенням серпа і молота. У мережі з'явилася архівна фотографія українського боксера Олександра Усика, який за часів виступу за "Українські Отамани" захопився радянським диктатором Йосипом ...

Хіти тижня. Коли є здоров'я, то й хрін за цукор

четвер, 9 квітень 2020, 1:00

У доктора уродини. Виявляється, що й доктори-цілителі, як усі земні сьогосвітні люди, мають свої дні народження і не спустилися з небес, як іноді таке здається, коли вони стоять над нами у білих халатах, а виросли з-поміж нас. Хоча їх вердикт і слово є...