Таку "білу" схему знаного законника занапастили: "Слуга" Стефанчук повернув державі кошти за тещину квартиру

Доктор юридичних наук не врахував, що входження в топ-10 можновладців держави накладає моральні забов'язання навіть там, де є красиві "відмазки".

Руслан Стефанчук. Фото: Народна правда.

Перший заступник голови Верховної Ради Руслан Стефанчук (партія "Слуга народу") повернув апарату парламенту кошти, виплачені йому за оренду житла. Зокрема йдеться про 39,6 тис. гривень, які були надані з бюджету як компенсація за винаймання житла у вересні-жовтні, передають Патріоти України.

Водночас перший заступник спікера отримав 20,2 тис. гривень компенсації за оренду житла у листопаді. Всього за підсумками минулого місяця компенсацію отримали 122 народних депутати. Нагадаємо, раніше стало відомо, що перший віцеспікер Верховної Ради орендує у Києві квартиру у своєї тещі. При цьому народний депутат отримує з бюджету компенсацію за житло як іногородній.

Згідно з декларацією за 2018 рік, Стефанчук проживав у квартирі площею 101,8 кв. м, що належить Тетяні Сітарук. За повідомленнями ЗМІ, вона є матір'ю дружини нардепа, яка до заміжжя мала таке саме прізвище.

Хіти тижня. Від морозів до посухи: Синоптик шокував прогнозом погоди на весну

четвер, 23 січень 2020, 3:00

Весна в цей рік дуже холодна, особливо – її перша половина. Про це заявив народний синоптик Леонід Горбаль, передають Патріоти України. За словами експерта, жителів нашої країни чекають морози у березні, а останній місяць весни принесе засуху. Дощів, з...

Хіти тижня. Встигли вчасно: У київському метро пасажири "скрутили" чоловіка, який намагався використовувати в бійці заточку (відео)

четвер, 23 січень 2020, 2:00

Інцидент трапився на станції метро «Палац Спорту». У Київському метрополітені пасажирам вдалося самостійно знешкодити хулігана з холодною зброєю. Чоловік намагався напасти на пасажира і порізати його «заточкою», але перехожі урезонили буйного неадекват...