Таку ж саму має перша леді США: Олена Зеленська одягла особливу прикрасу від харківського ювеліра (фото)

Перша леді України Олена Зеленська нещодавно дала розлоге інтерв'ю українському виданню РБК Україна. Дружина Зеленського поговорила про важливі виклики, які постануть перед Україною після перемоги у війні, яку розв’язала країна-агресорка. Це повернення усіх окупованих територій та українців – викрадених дітей, полонених та всіх тимчасових переселенців. Для інтерв'ю Олена Зеленська обрала особливу брошку, яка називається Незабудка. Ця прикраса створена з уламка ракети, а її автор – відомий харківський ювелір Станіслав Дрокін, повідомляють Патріоти України.

У створенні виробу митець використав уламок ракети, якими російські окупанти руйнують Харків. На уламку автор виготовив незабудки з блакитного титану. Прикраса є носієм особливого меседжу, суть якого – пам’ятати та ніколи не забувати людей, які пережили жахіття війни.

Брошки із серії Незабудка – це пам’ять про стійкість захисників, понівечену окупантами культурну, історичну, наукову спадщину та величезну кількість життів, які забрала війна. Вона також є символом подяки за міжнародну правову, гуманітарну, медичну та військову допомогу, що сприяє перемозі України, та є символом відродження життя у всіх його сенсах.

Така ж особлива Незабудка є в першої леді США Джилл Байден. Ще одна така ж прикраса від українського ювеліра була представлена на аукціоні Sotheby’s Важливі коштовності. Станіслав Дрокін зазначив, що всі гроші, виручені українськими брендами, були передані центру реабілітації Superhumans Center. Відомо, що всього було зібрано $55 тис.

Оце так: Дідусі віком до 76 років стали лідерами безжальної банди озброєних грабіжників

субота, 24 лютий 2024, 12:28

В Італії заарештували банду високопоставлених озброєних грабіжників віком від 51 до 76 років. Банду з шести пенсіонерів затримали після скоєння декількох озброєних крадіжок зі зломом у поштових відділеннях у Римі. 70-річний Італо Де Вітт на прізвисько ...

Березень просто озолотить: Ось кому пощастить з фінансами в перший місяця весни

субота, 24 лютий 2024, 11:56

Телець. Для вас початок весни стане періодом квітучих фінансових перспектив. Очікуйте стабільного потоку доходу і, можливо, навіть якихось вигідних можливостей, які постукають у ваші двері. Однак ключовим моментом є стриманість: не піддавайтеся прагнен...