Зазвичай двієчники йдуть проти системи, нікого не слухаються, не мають кордонів та гальм. Саме тому вони досягають більше успіхів у майбутньому, у порівнянні з відмінниками. Натомість діти, які вчаться на гарні оцінки частіше себе критикують, сумніваються, намагаються бути слухняними та йти за системою, передають Патріоти України.
Через це, відмінники обмежені у прояві себе, адже починають більше аналізувати та обирати пропозиції. Тоді як двієчники легко починають будь-які справи. На цьому зауважує сімейна психотерапевтка і кандидатка психологічних наук Світлана Арефнія в інтервʼю Слава+.
"Формуються різні потреби і різний досвід. Якщо ти погано навчаєшся, зазвичай це дуже вільні люди, які йдуть проти системи, які нікого не слухаються, які вважають себе крутими. Людина з більш низьким інтелектом та досвідом легше проявляється і не переживає за те, як вона виглядає, ніж людина, яка постійно розвивається над собою", – пояснює психологиня.
Нагадаємо, діти, які ходять до приватних шкіл, стають щасливішими у дорослому віці навіть попри погані оцінки. Такі результати показало дослідження, у якому проаналізували показники 3 тисяч учнів. Зокрема, школярі недержавних закладів освіти набрали на 0,19 бала більше ніж ті, хто відвідував звичайну школу. Також аналіз встановив дещо вищу загальну задоволеність життям молодих людей, навіть якщо їхні оцінки були не кращими під час навчання у школі.
Представник РПЦ, митрополит Єкатеринбурзький та Верхотурський Євген заявив, що повномасштабна війна РФ проти України є процесом "лікування", а Росія у ній виступає в ролі "хірурга", який проводить операцію, щоб видалити "щось, що несе в собі смерть" Пр...
Сучасна людина часто може скаржитись на відчуття втоми, навіть попри відсутність фізичної активності. І вчені з’ясували, що це не випадково, передають Патріоти Україн. З того моменту, як людина прокидається, її життя сповнене рішень – від думки про що ...