Таки спалились: ОПЗЖ обіцяла грошову винагороду учасникам своїх маршів до 9 травня

Представництво партії "Опозиційна платформа - за життя" на Донеччині розмістило в мережі оголошення про участь у марші "Безсмертного полку" у Слов'янську за гроші. Проросійська політсила описала детальну інструкцію, що робити та як отримати оплату, передають Патріоти України.

Наразі оголошення представники ОПЗЖ видалили, однак його зберіг активіст зі Слов'янська Дмитро Браславський.

Пропозиція ОПЗЖ за гроші взяти участь у марші

Партія у фейсбуці звернулася до жителів Слов'янська з "вигідним" проханням долучитися 9 травня до їхніх акцій. "9 травня, о 8:00 на центральній площі Слов'янська відбудеться акція "Безсмертного полку". Перед початком, о 7:45 потрібно буде отримати таблички з фотографіями вбитих радянських солдатів", – йшлося у повідомлення.

Ці таблички мали видавати за міськвиконкомом, поблизу кафе "Біла ніч". Люди повинні були після отримання підписатися у списку координаторів. Крім того, в ОПЗЖ наголошували, що не залишать своїх прихильників без винагороди – 10 травня, з 9:00 до 13:00 в офісі ОПЗЖ будуть видавати гроші за участь у марші.


Що таке "Безсмертний полк"

  • Це російська пропагандистська громадська організація. Її зареєстрували у 2011 році в Томську 3 журналісти. Організація проводить однойменні акції-марші з портретами та виступами-вшануваннями учасників війни.
  • Початковою метою громадської організації було збирання історій військових через власний сайт. У Росії та в проросійських колах, за межами Росії, акція здебільшого позиціюється як патріотична, в інших країнах – як провокативна та спекулятивна.

Готівкові поповнення більше не будуть такими, як раніше: На українців чекають нові правила

вівторок, 23 червень 2026, 16:39

В Україні змінюються правила поповнення рахунків готівкою через платіжні термінали. Уже з 26 червня користувачам доведеться проходити додаткову процедуру підтвердження під час кожної операції. передають Патріоти України. Згідно з новими вимогами, перед...

Стагнація недоімперії-бензоколонки дісталися "скважини": Дефіцит пального дістався Сибіру, подробиці

вівторок, 23 червень 2026, 16:02

Проблеми з паливом у РФ набирають обертів. Омська, Саратовська, Іркутська та Новосибірська області оголосили про ліміти на відпуск бензину й дизеля, пояснюючи це зростанням попиту та необхідністю контролювати ситуацію на ринку, передають Патріоти Украї...