"Таких посад не дуже багато": У ТЦ дали пояснення щодо мобілізації обмежено придатних в Україні

В Україні військовозобов'язані, яких військово-лікарська комісія визнала "обмежено придатними" до служби у воєнний стан, можуть бути мобілізовані. Однак служити вони можуть не скрізь, передають Патріоти України.

Начальник Кременчуцького районного Територіального центру комплектування та соціальної підтримки Мирослав Волков в інтерв'ю Кременчуцькому Телеграфу" пояснив ситуацію. "Вони направляються до підрозділів тилових, як правило", – сказав підполковник.

"Таких посад не дуже багато, тому обмежено придатні, які є в нас, вони не всі мобілізовані", – додав Волков. "Однак наголошую: він придатний [до проходження служби] – просто з обмеженнями. Щоб люди не плутали це... Такий військовозобов'язаний може бути мобілізований, якщо в якійсь військовій частині є потреба в такому фахівці", – пояснив начальник ТЦК і СП.

Додамо: наказ Міністерства оборони України №402 говорить про те, що обмежено придатні у воєнний час не можуть служити в:

– десантних військах;

- плавскладі флоту;

– морській піхоті;

– спецспорудах (за винятком підрозділів забезпечення).

Вказана категорія може служити в:

– частинах чи підрозділах забезпечення;

– військкоматах (ТЦК та СП);

– установах, організаціях, навчальних закладах.

ВЛК у своїй постанові про часткову придатність військовозобов'язаного має вказати види служби й роботи, які протипоказані конкретній особі.

Уроки з Конгресу

субота, 20 квітень 2024, 22:50

Пізнє, але критично важливе рішення Палати представників Конгресу означає, що тисячі і тисячі найкращих синів і дочок України залишаться живі, а загарбницькі плани путіна підуть прахом. Подумайте над цим, поки Україна видихнула з полегшенням.

Послуга коштувала не дуже дорого: У Києві затримали чоловіків, які "допомагали" складати іспити з водіння

субота, 20 квітень 2024, 22:44

У Києві правоохоронці викрили чоловіків, які за гроші допомагали скласти іспіти з водіння у сервісних центрах МВС. Про це інформує пресслужба столичної прокуратури, передають Патріоти України. За даними слідства, один з фігурантів справи використовував...