
У Києві правоохоронці затримали водійку легковика, яка, як виявилось, перебувала за кермом у стані наркотичного сп’яніння. Своє спілкування з інспекторами жінка розпочала з лайки та прокльонів. Про це у своєму Telegram-каналі повідомив перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький, передають Патріоти України.
На порушницю склали адміністративний протокол. "Чіпурей, чіпурей, чіпурей". Таких заклинань ще не чули. Київ. Зухвале порушення ПДР водійкою на авто Toyota. Патрульні відреагували та зупинили порушницю. Цього разу замість "прічіна астановкі" почули нецензурну лайку, агресивну поведінку та прокльони невідомою мовою від жінки з ознаками наркотичного сп'яніння", – розповів Білошицький.
Він додав, що проїхати до лікаря-нарколога жінка, звісно ж, категорично відмовилася. Тож отримала протокол за статтею 130 КУпАП (мінімальний штраф 17 тисяч гривень).
30 червня відбудеться повня у сузір'ї Козерога, яка цього року набуває особливо напруженого характеру. Це буде перша повня після червневого сонцестояння, а значить, у Північній півкулі Місяць буде незвичайно низько над горизонтом, а в Південній півкулі...
У червні 2026 року більше громадян, які потребуть матеріальної підтримки під час війни, зможуть отримати виплати від Управління Верховного комісара Організації Об'єднаних Націй у справах біженців (УВКБ ООН). Реєстрація на допомогу стала доступною у ще ...