
У Києві правоохоронці затримали водійку легковика, яка, як виявилось, перебувала за кермом у стані наркотичного сп’яніння. Своє спілкування з інспекторами жінка розпочала з лайки та прокльонів. Про це у своєму Telegram-каналі повідомив перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький, передають Патріоти України.
На порушницю склали адміністративний протокол. "Чіпурей, чіпурей, чіпурей". Таких заклинань ще не чули. Київ. Зухвале порушення ПДР водійкою на авто Toyota. Патрульні відреагували та зупинили порушницю. Цього разу замість "прічіна астановкі" почули нецензурну лайку, агресивну поведінку та прокльони невідомою мовою від жінки з ознаками наркотичного сп'яніння", – розповів Білошицький.
Він додав, що проїхати до лікаря-нарколога жінка, звісно ж, категорично відмовилася. Тож отримала протокол за статтею 130 КУпАП (мінімальний штраф 17 тисяч гривень).
У СРСР мода була не просто питанням стилю, а частиною ідеологічного контролю. Одяг мав демонструвати скромність, стриманість і відповідність колективним нормам, тому будь-які прояви індивідуальності часто сприймалися як небажані або навіть «неправильні...
Посилення правил фінансового моніторингу, що відбулося в лютому, призвело до того, що банки почали частіше перевіряти українців і блокувати їхні рахунки. При цьому з 26 червня 2026 року в Україні набудуть чинності нові правила користування платіжними т...