"Таким персонам не місце в ефірі": Зрадницю України Жанну Бадоєву хочуть вигнати з росТБ

Українську телеведучу Жанну Бадоєву, яка під час повномасштабної війни продовжує працювати та жити в Росії, хочуть вигнати з росТБ нібито через антивоєнну позицію. Колишню дружину кліпмейкера Алана Бадоєва попросили усунути від роботи на пропагандистському Першому каналі. Таку вимогу висунула голова комітету Держдуми з питань сім'ї, жінок та дітей Ніна Останіна, яка вже надіслала листи міністру культури РФ Ользі Любимовій та гендиректору Першого каналу Костянтину Ернсту. Про це повідомили пропагандисти StarHit, передають Патріоти України.

Останіну не влаштувало, що українка мовчки продовжує працювати в РФ і спонсорувати геноцид свого народу. Вочевидь, голова комітету Держдуми з питань сім'ї, жінок та дітей забажала відвертої підтримки вбивст та терору.

"Мені незрозуміло, яким чином на головне федеральне телебачення як ведуча повернулася громадянка України та Італії Жанна Бадоєва, яка виступає проти "спеціальної військової операції". Вважаю, що таким персонам не місце на ТБ і її необхідно зняти з ефіру", – заявила путіністка.

Зазначимо, Бадоєва народилася у литовському місті Мажейкяй. На початку 1990-х років її сім'я переїхала до Києва. Телезірка закінчила режисерський факультет Київського національного університету театру, кіно та телебачення та згодом працювала в одному зі столичних вузів. З 2015 року працює в РФ, у тому числі й на пропагандистському Першому каналі, де є автором та ведучою програми "Життя інших".

Після початку повномасштабної війни в Україні Бадоєва написала один допис про те, як хвилюється за рідних, не вказавши, хто є агресором та від чиїх звірств страждають українці. Ведуча навіть не спромоглася назвати криваві дії Кремля "війною", боягузливо попросивши, щоб "це" закінчилося.

Чоловік на першому побаченні замовив купу їжі та втік з нею, але це був ще не кінець історії для дівчини

середа, 31 травень 2023, 23:15

Жінка залишилася з приголомшливим рахунком за вечерю після побачення наосліп. Про це пише mirror.co.uk, передають Патріоти України. Вона була спантеличена, коли її хлопець замовив додаткову їжу і заявив, що має віднести її своїм сусідам по кімнаті. Ві...

Захищав Україну ще з 2014-го: В бою з росіянами загинув відомий волонтер

середа, 31 травень 2023, 22:54

На війні з російськими окупантами загинув волонтер ГО “Мотохелп” Віталій “Lucky” Коров'яковський. Про це повідомила ГО “Мотохелп”, передають Патріоти України. Віталій Коров'яковський з початку Майдану допомогав в Червоному Хресті у складі медиків-волон...