"Талановиті люди завжди нестандартні": 8-річна блогерка Маханець порівняла себе з Ван Гогом, Скрябіним та Ніцше

Скандальна блогерка Мілана Маханець після хвилі хейта, яка хлинула після її нібито "роману" з 13-річним колегою Пашею Паєм, порівняла себе з геніями - Ван Гогом, Гофманом, Достоєвським, Пушкіним та іншими письменниками, музикантами і художниками. Таку неоднозначну паралель Мілана провела на своїй сторінці в Instagram, передають Патріоти України.

Дівчинка пише, що багато хто із по-справжньому талановитих, геніальних людей мав відхилення, вони відрізнялися від інших, тим самим викликаючи до себе негативне ставлення й оцінки. "Чи варто заганяти цих людей в рамки стандартів або вони потрібні світу такими, якими вони є?" - вирішила пофілософствувати Мілана.

У список геніїв "з відхиленнями" блогерка внесла "одержимого бісом" Ван Гога, Гофмана, що страждав манією переслідування і галюцинаціями, Врубеля і Хармса, що були клієнтами психлікарень, Достоєвського з його епілепсію, Мандельштама з неврозом і спробами суїциду.

"Серйозними розладами психіки страждали Шуман, Бетховен, Гаршин, Гоголь, Руссо, Ніцше, Чюрльоніс, Гендель. Анна Ахматова боялася відкритих просторів, а Маяковський інфекцій, він всюди носив з собою мильницю", - продовжила дівчинка список прізвищ, деякі з яких незнайомі навіть багатьом дорослим.

Але це ще не все: у перелік геніїв "з відхиленнями" увійшли Берліоз, Рафаель, Крамськой, Державін, Мопассан, Глінка, Скрябін і навіть Пушкін.

Палац, де жила Роксолана: У Топкапи провели розкопки та знайшли дещо унікальне (фото)

п’ятниця, 16 квітень 2021, 23:42

У турецькій столиці Стамбулі досліджували палац Топкапи. Науковці під час підземних досліджень там виявили галерею римського періоду, повідомляють Патріоти України із посиланням на іноземні ЗМІ. Галерея була знайдена під час надземних та підземних робі...

"Озеленення йде повним ходом": У Києві комунальники вразили пішоходів своїм ноу-хау (фото)

п’ятниця, 16 квітень 2021, 23:20

У Києві помітили незвичайний спосіб висадки дерев - одне з них опинилося на тротуарі біля регульованого переходу для пішоходів. Відповідні фото оприлюднено на сторінці "Київ оперативний" у Facebook, передають Патріоти України. "На проспекті Відрадному ...