"Там і літаки можна саджати, і картоплю": Юрій Великий у новій пародії висміяв Лукашенка, який "вообщє не хотів їхати з Зімбабве"

Актор Студії "Квартал 95", гуморист Юрій Великий потішив прихильників новою пародією. Цього разу пародист втілив образ самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка та показав, як той "вообщє не хотів їхати з Зімбабве", передають Патріоти України.

У новій пародії Великий в образі Лукашенка розповів, як його приймали в африканській країні. "Ой, як мене там зустрічали. Літак наш приземлився на їхньому найбільшому ультрасучасному аерополі. Ні, я не обмовився. Я знаю який вигляд має аеродром, тому у них там аерополе. Там і літаки можна саджати, і картоплю. Це універсальний майданчик", - розповів "Лукашенко".

Справили враження на білоруського диктатора й "місцеві традиції", яким "Лукашенко" слідував під час зустрічі з президентом Зімбабве: "Ми з ним обмінялися стандартним рукостисканням, дружнім ногопомиттям, та урочистими в обличчяплюваннями".

Розповів "Лукашенко" й про те, якими подарунками очільники країни обмінялися: "В рамках укріплення наших і без того чудових відносин, для розвитку їхнього сільського господарства я подарував їм трактор. А вони подарували мені опудало лева – певно, в рамках розвитку нашого вітчизняного опудаловодства. Обмін, звісно, не рівноцінний. Знав би що з їхнього боку будуть такі подарунки, подарував би їм опудало трактора", - зізнався "самопроголошений президент".

Шановні українці, не прогавте! Коли Україна перейде на літній час

субота, 25 березень 2023, 8:28

Як завжди у цей день, у нас "вкрадуть" годину, "подаровану" восени. У 2023 році Україна перейде на літній час 26 березня. Під ранок стрілки годинників переводяться на одну годину вперед. . Переводити годинники в Україні почали ще 1981 року для економ...

Час діставати зі скрепних рундуків ватники та кірзачі: Китайський логістичний гігант через санкції відмовився відвантажувати ширпотреб на росію

субота, 25 березень 2023, 8:05

На тлі повномасштабного російського вторгнення Україну, найбільша логістична компанія Китаю OOCL Logistics відмовилася відвантажувати товар агресору. . Як повідомляє Baza, йдеться про штани та спідниці. Обгрунтування - введені проти агресора санкції...