"Там і літаки можна саджати, і картоплю": Юрій Великий у новій пародії висміяв Лукашенка, який "вообщє не хотів їхати з Зімбабве"

Актор Студії "Квартал 95", гуморист Юрій Великий потішив прихильників новою пародією. Цього разу пародист втілив образ самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка та показав, як той "вообщє не хотів їхати з Зімбабве", передають Патріоти України.

У новій пародії Великий в образі Лукашенка розповів, як його приймали в африканській країні. "Ой, як мене там зустрічали. Літак наш приземлився на їхньому найбільшому ультрасучасному аерополі. Ні, я не обмовився. Я знаю який вигляд має аеродром, тому у них там аерополе. Там і літаки можна саджати, і картоплю. Це універсальний майданчик", - розповів "Лукашенко".

Справили враження на білоруського диктатора й "місцеві традиції", яким "Лукашенко" слідував під час зустрічі з президентом Зімбабве: "Ми з ним обмінялися стандартним рукостисканням, дружнім ногопомиттям, та урочистими в обличчяплюваннями".

Розповів "Лукашенко" й про те, якими подарунками очільники країни обмінялися: "В рамках укріплення наших і без того чудових відносин, для розвитку їхнього сільського господарства я подарував їм трактор. А вони подарували мені опудало лева – певно, в рамках розвитку нашого вітчизняного опудаловодства. Обмін, звісно, не рівноцінний. Знав би що з їхнього боку будуть такі подарунки, подарував би їм опудало трактора", - зізнався "самопроголошений президент".

Розважалися на Алеї Слави загиблим героям: На Одещині порушили справу проти компанії підлітків

вівторок, 26 вересень 2023, 22:54

У селищі Іванівка Одеської області підлітки, перебуваючи у стані алкогольного сп'яніння, розважалися на Алеї Слави загиблим героям. Правоохоронці порушили справу, адмінматеріали вже передали до суду. Про це повідомляє Головне управління Національної по...

В Україні планують перевіряти шлюби... на фіктивність

вівторок, 26 вересень 2023, 22:29

В Україні почнуть перевіряти шлюби на предмет фіктивності. Відповідний механізм зараз розробляють у Державній міграційній службі, зазначають Патріоти України. Як пояснила голова ДМСУ Наталія Науменко, це допоможе уникнути схем із набуття іноземцями доз...