Там перед законом всі рівні: Прем'єр-міністра Великої Британії оштрафували за непристебнутий ремінь в авто. Сунак сам "спалився"

Поліція англійського графства Ланкашир виписала штраф британському прем'єр-міністру Ріші Сунаку за те, що він їхав на задньому сидінні автомобіля без пристебнутого паска безпеки під час зйомок відео для Instagram, повідомляє Reuters.

У Британії людина може бути оштрафована на суму до 500 фунтів стерлінгів за непристебнутий пасок безпеки, окрім виняткових випадків – наприклад працівників екстрених служб, пасажирів таксі або коли водій здає заднім ходом.

Який саме штраф виписали Сунаку, в поліції Ланкаширу не уточнюють.

Представник Даунінг-стрит у п’ятницю повідомив, що прем’єр-міністр Британі повністю визнає помилку й "виконає призначене покарання".

Відео для Instagram Сунак знімав під час поїздки країною, розповідаючи про урядову "програму вирівнювання" для менш успішних районів. Підписники звернули увагу, що пасок безпеки відсутній.

За даними міністерства транспорту Британії, у 2021 році близько 30% загиблих у ДТП водіїв та пасажирів авто не були пристібнуті паском безпеки, який міг би дати їм додаткові шанси вижити.

Як нагадує Reuters, це вже другий штраф для Сунака. Минулого року він разом з тодішнім прем'єр-міністром Борисом Джонсоном був оштрафований за порушення коронавірусних обмежень через вечірки на Даунінг-стрит.

"Назвав мене товстофобним л*йном": Підлітка вигнали з літака за скаргу на сусіда

субота, 1 квітень 2023, 0:40

Підліток заявив, що його вигнали з літака після того, як він поскаржився на "ожирілого чоловіка", який зайняв "добру частину" сидіння. Про це повідомляє Lad Bible, передають Патріоти України. Мандрівник анонімно звернувся до Reddit, щоб розповісти про ...

Може спричинити раптову зупинку серця: Вчені не радять пити популярний у молоді напій

п’ятниця, 31 березень 2023, 23:29

Зазвичай серцевий напад трапляється несподівано і не завжди є достатньо часу на лікування. Однак деяких випадків можна уникнути. Наприклад, якщо припинити пити популярний напій. Йдеться саме про енергетичні напої, повідомляють Патріоти України із посил...