"Там точно так же сидит мать": Відомий український футболіст несподівано пожалів росіян на Донбасі

Захисник збірної України та гравець бельгійського "Гента" Ігор Пластун розповів про своє ставлення до війни між Україною і Росією, передають Патріоти України.

"Коли почалася ситуація з Росією, я дуже переживав. Не знав, що станеться, що буде з Україною. Прийняв все близько до серця. Це йшло від дня до дня, від місяця до місяця. Я зрозумів, що нічого не змінюється. Що б я не зробив, що б я не читав, це тільки негатив. Зрозумів для себе, що не можу нічого змінити внутрішнім станом. І я перестав все читати і дивитися телевізор. Це триває досить довго, для мене це відчужена тема. Ти можеш намагатися щось змінити, але точної правди, чому це відбувається, ми не знаємо. Якщо я не знаю правди на 100 відсотків, то не хочу говорити порожні слова, говорити, що хтось хороший, а хтось поганий", – сказав Пластун в інтерв'ю "Трибуні".

Футболіст також заявив, що йому шкода людей, які загинули як з одного, так і з іншого боку. "Мені дуже шкода людей і сім'ї загиблих. І з боку України, і точно так само з боку Росії. Там точно так само сидить мати. Точно така ж, як і моя мати. Вона переживає за свого сина, якого, можливо, відправляють в Донецьк не за своєю волею. І він там якимось чином гине. Ось це людська трагедія. А політика – справжній бруд. В якій незрозумілі люди, які нічого собою не представляють, розпоряджаються тисячами. Пишаюся своєю країною і своїми громадянами, які можуть взяти, піднятися і намагатися щось змінити. Але бруд не дає цим змінам стати прозорими і чесними", – додав 29-річний Ігор Пластун.

Чому німецькі автівки перестали бути світовим символом надійності — розслідування Deutsche Welle (відео)

четвер, 23 березень 2023, 7:15

Починаючи із середини 90-х років, якість німецьких машин почала поступово знижуватися. Цьому сприяли кілька факторів, але основною причиною є зміна пріоритетів автовиробників. . Німецькі автомобілі протягом десятиліть славилися своєю якістю й витривал...

Українців попередили про стрибок цін на продукти: Чим треба запастись перед Великоднем

четвер, 23 березень 2023, 6:55

В Україні очікується новий стрибок цін на продукти. Вони подорожчають перед Великоднем на 15%. Названо асортиментні позиції, якими потрібно запастися наприкінці березня та на початку квітня, передають Патріоти України. Православний Великдень у 2023 роц...