"Там в нього України більше, ніж тут": Тіна Кароль пояснила своє рішення відправити сина в Англію

Артистка зізналася, що навчання сина за кордоном - це її тверде рішення, яка вона прийняла ще за життя чоловіка

Популярна українська співачка Тіна Кароль, яка сама виховує 10-річного сина Веніаміна, розповіла, як зважилася відправити єдину дитину вчитися за кордон, повідомляють Патріоти України.

Так, в програмі "Життя відоміх людей" артистка зізналася, що навчання сина за кордоном - це її тверде рішення, яка вона прийняла ще за життя чоловіка, продюсера Євгена Огіра.

Однак все її близькі були проти того, щоб Веня жив один в іншій країні. "Мої батьки мене лаяли. І всі говорили, що я зійшла з розуму, - говорить Тіна. - Це було наперекір усім". Нагадаємо, що Веніамін вже кілька років навчається в школі в Великобританії і живе в українській родині.

"Він там навчився українській мові, ходити до української церкви, вивчив гопак. У нього там України більше, ніж тут," - підкреслила Тіна Кароль. Співачка додала, що як тільки Веня закінчить університет, то відразу повернеться в Україну і "допомагатиме розвивати нашу батьківщину".

Карма - вона така: На Ростовську область обрушилася потужна хуртовина (відео)

четвер, 30 березень 2023, 23:43

Надзвичайну ситуацію оголошено у Росії, кількох містах Ростовської області, через сильний снігопад. Про це повідомляють місцеві пабліки, а також "Труха-Україна", передають Патріоти України. Так, на трасі М4 "Дон" вже більше чотирьох годин стоять близьк...

Суд ухвалив рішення щодо позову УПЦ призупинити виселення з Києво-Печерської лаври

четвер, 30 березень 2023, 23:28

Представники Української православної церкви Московського патріархату звернулись до Господарського суду, бо не хотіли покидати територію Києво-Печерської Лаври. Однак суд відхилив позов. Про це повідомив міністр культури та інформаційної політики Олекс...