Танення льодовиків в Антарктиді: Вчені виявили дивні крижані стовпи і крижані сходи (фото)

Дивне утворення помітили на супутникових картах.

Вчені відкрили в Антарктиді дивні утворення - крижані стовпи незвичайної форми, які виникли через потепління, інформують Патріоти України.

Як пише Daily Mail, відкриття спантеличило дослідників. Глобальне потепління змусило розтанути льодовики Антарктиди. Перед очима здивованих дослідників опинилися величні Крижані стовпи. Вперше дивне утворення помітили на супутникових картах. Споруда мало нагадує щось природне, скоріше вона схожа на сходи, біля яких стоять високі стовпи.

І тепер вчені мають відправити експедицію прямо в царство вічного льоду. Про підставні знімки мови не йде, адже дані були отримані із супутників НАСА. Швидше за все, обстежити точку вирушать співробітники Канадського центру вивчення Антарктиди. Вчені вже висловили досить сміливу гіпотезу: сходи і Крижані стовпи дуже схожі на рукотворні будови.

Прискачуть циклон і магнітні бурі: Де в Україні чекати злив і мігрені

понеділок, 28 вересень 2020, 16:37

Українців чекають головні болі - через зміну погоди і магнітні бурі. І про перше, і про друге попередила синоптик Наталка Діденко. Магнітні бурі триватимуть до 29-30 вересня. Одночасно в Україну приходить циклон Зора. Тож погода в Україні 29 вересня бу...

Під Києвом невідомі стріляли в бізнесмена і пограбували його на 200 тисяч доларів

понеділок, 28 вересень 2020, 16:26

У Київській області двоє злочинців влаштували розбійний напад на підприємця. Вони викрали з авто бізнесмена 200 тисяч доларів та зникли у невідомому напрямку. Про це повідомляє прес-служба Національної поліції. Як повідомляється, 37-річний киянин разом...