Танки окупантів зафіксували на околицях Славутича, місцеві жителі вийшли з прапорами України

Учора окупанти намагалися прорватися до міста Славутич. Через нерівність сил їм вдалося прорвати оборону Тероборони і сьогодні танки РФ увійшли до міста. Про це повідомляєть на сайті Славуцької міськради, передають Патріоти України.

Жителі міста з українською симолікою вийшли до будівлі міськради, щоб показати окупантам, що їм тут не раді. Вчора місцева влада повідомляла про бої за Савутич.

"В Славутичі було важко! Наші захисники тримали оборону, мужньо і самовіддано! Але у нас точно не рівні сили! Наша ТрО, протистоїть армії загарбника! І наші хлопці справжні герої! Дякуємо ЗСУ за артилерійську підтримку! Нажаль, ми маємо наших загиблих…Кількість і хто це - уточнюється!", - повідомив міський голова Славутича Юрій Фомічев.

Молода мати-політикіня пояснила свій вчинок стурбованому панству: Шведська міністерка вперше в історії Ради ЄС принесла на засідання немовля

четвер, 25 червень 2026, 21:30

Міністри урядів країн ЄС, які в четвер зібралися на тривале обговорення політики щодо зміни клімату, були здивовані появою за столом переговорів тримісячного немовляти, передають Патріоти України з посиланням на повідомляє Reuters. . Шведська міністер...

Оце так! Колишній учасник Modern Talking Дітер Болен назвав перемогу України у війні "найгіршим сценарієм"

четвер, 25 червень 2026, 20:06

Колишній учасник групи Modern Talking зробив нову скандальну заяву щодо війни росії проти України. Дітер Болен вважає, що найгіршим варіантом розвитку подій стане перемога України. Про це повідомляє Berliner Zeitung, передають Патріоти України. Колишні...