"Танці з зірками" підвели до розлучення відомого українського актора

Костянтина Войтенка взяли, а дружину - ні

На минулому випуску "Танців з зірками", який був присвячений любові, актор Костянтин Войтенко відверто розповів про сварку зі своєю дружиною Валентиною. Після чого в мережі почалося обговорення сімейного конфлікту. Тепер Войтенко розповів, що відбувається у відносинах з дружиною в Instagram, зазначають Патріоти України.

З дружиною актор посварився через участь в "Танцях з зірками". Справа в тому, що його запросили в проект в якості зірки, а Валентина пішла на кастинг танцівниць, але її не взяли.

Після цього у них розладналися стосунки. Щоб не дійшло до розлучення пара навіть звернулася до психолога.

"Танці з зірками" ледь не довели до розлучення відомого актора: його взяли, а дружину - ні

Войтенко, вважає, що важкі періоди трапляються у всіх сім'ях, і у кожного вони виникають по-різному, у когось через ревнощі, у когось через недореалізованність і т. д.

"Здатися в такі моменти найпростіше. Найпростіше розвернутися, забити і плисти за течією небуття. Набагато складніше працювати над собою, своїми помилками, аналізувати, навчитися не просто слухати, а чути свою другу половинку і бути почутим. Опрацьовувати всі образи і проживати всі моменти разом! Люблю тебе Валентина Войтенко!"- написав Костянтин.

Нагадаємо, учасниця "Танців з зірками" Анастасія Оруджова раптово покинула шоу. Їй зробили операцію на ноги і тепер її чекає довга реабілітація.

Уроки з Конгресу

неділя, 21 квітень 2024, 4:08

Пізнє, але критично важливе рішення Палати представників Конгресу означає, що тисячі і тисячі найкращих синів і дочок України залишаться живі, а загарбницькі плани путіна підуть прахом. . Подумайте над цим, поки Україна видихнула з полегшенням.

Послуга коштувала не дуже дорого: У Києві затримали чоловіків, які "допомагали" складати іспити з водіння

субота, 20 квітень 2024, 22:44

У Києві правоохоронці викрили чоловіків, які за гроші допомагали скласти іспіти з водіння у сервісних центрах МВС. Про це інформує пресслужба столичної прокуратури, передають Патріоти України. За даними слідства, один з фігурантів справи використовував...