Танцівниця під кокаїном: Мережу підірвала карикатура з топ-пропагандисткою Путіна

У мережі з'явилася нова карикатура на танець офіційної представниці міністерства закордонних справ Росії Марії Захарової. Малюнок був викладений на сторінці в Twitter Team of Zina Portnova, передають Патріоти України.

На карикатурі зображена Марія Захарова в двох ракурсах - безпосередньо під час танцю в повний зріст і крупним планом.

Слід зазначити, що автори не стали напряму вказувати, чий це портрет. "Портрет невідомої. Полотно, олія, кокс (кокаїн - "Апостроф"), горілка, бояра (популярний в Росії аптечний глід - "Апостроф")", - підписаний малюнок.

Користувачі під публікацією залишили кілька негативних коментарів щодо співробітниці російського МЗС, яка поширює пропагандистську інформацію від Кремля через пресу.

Старенькі думали, що Зеленський надіслав: Ветерани з Дніпропетровщини отримали медалі від Путіна (відео)

середа, 12 травень 2021, 22:59

У ветеранів Другої світової війни з Дніпропетровської області знайшли медалі, видані торік від імені президента Російської Федерації Володимира Путіна, повідомляють Патріоти України. Зокрема, такі медалі виявилися у 95-річного Сергія Кузнецова із Зелен...

Археологи знайшли меч давньоримського воїна та розгадали його особливу таємницю (фото)

середа, 12 травень 2021, 22:46

Археологи в Греції виявили залізний меч віком 1600 років, який був складений під час язичницького ритуалу "вбивства" і похований у могилі солдата римської імператорської армії. Про це повідомляє портал Live Science, передають Патріоти України. Поховани...