Тарифи за комуналку в Україні: Що зміниться з 1 грудня

До кінця року комунальні тарифи в Україні підвищувати не планують. Однак уже весною 2024 року ціни на газ, електроенергію та воду можуть суттєво зрости, передає NV. Газ подорожчає у два етапи: спершу до 11-13 грн за кубометр, потім - до 15 грн. Тепло і гаряча вода можуть подорожчати на 30-50% залежно від регіону, а холодна вода - на 50%.

"До кінця цього року ціни на газ, опалення та гарячу воду для громадян у зимово-осінній період залишаться без змін", - заявив прем'єр Денис Шмигаль.

У липні тарифи на послуги 34 водоканалів мали зрости в середньому на 32%. Втім, підвищення скасували після критики влади.

Ціна газу для побутових споживачів залишатиметься на рівні 7,96 грн/кубометр. Водночас деяким українцям наприкінці 2023 року зменшили тариф за доставку газу.

За електроенергію в грудні українці платитимуть 2,64 грн/кВт•год. Ціну за світло підвищили з 1 червня цього року, тож про підвищення тарифів до завершення осінньо-зимового сезону не йдеться.

Не одне й те ж: Яка різниця в поняттях "знятий" і "виключений" з військового обліку

неділя, 26 травень 2024, 7:59

В Україні від 18 травня набув закон про мобілізацію. Проте українське законодавство не дає чіткої відповіді на запитання, що робити такій категорії чоловіків, як зняті з військового обліку – потрібно їм іти до ТЦК чи ні. Адвокат Микола Максимов у комен...

Ситуація складна: Експерт пояснив, чому відключення світла у Києві є довшими, ніж в інших містах

неділя, 26 травень 2024, 7:22

У Києві набагато більше критичної інфраструктури, ніж в цілому по України. Це столиця, тут є багато промислових та інфраструктурних потужностей, які захищені державою як критичні. Відповідно для приватних споживачів та звичайного бізнесу електрики зали...