Тато, мамо, вибачайте: Дочка експрезидента США відмовилася від успадкованого прізвища заради кар'єри в Голлівуді

Вона прийняла це рішення, щоб дистанціюватися від своїх впливових батьків, оскільки розпочала свою режисерську кар'єру в Голлівуді.

Старша дочка Барака і Мішель Обами відмовилася від свого прізвища на користь псевдоніма. Про це повідомляє E! News.

Таке рішення дівчина прийняла, щоб дистанціюватися від впливових батьків, оскільки почала свою режисерську кар'єру в Голлівуді.

Нещодавно спадкоємиця колишнього президента США дебютувала в якості режисера на фестивалі незалежного кіно "Санденс", а у відеоролику її представили як режисера Малію Енн. Вона представила короткометражний фільм під назвою "Серце".

Його вона описала як "дивну маленьку історію, дещо схожу на байку, про чоловіка, який оплакує смерть своєї матері після того, як вона залишає йому незвичайне прохання у своєму заповіті".

Зазначається, що цей фільм, спродюсований компанією Gilga Дональда Гловера, став першою режисерською роботою Малії. Вона вже має досвід роботи в якості штатного сценариста в його шоу "Рой" на Amazon Prime.

До 600 євро на людину: Названо суми, які роздають біженцям з України в найпопулярніших країнах ЄС

п’ятниця, 19 квітень 2024, 8:56

Українські переселенці, шукаючи притулок за кордоном, можуть розраховувати на фінансову підтримку від країни, де вони перебувають. Найбільше українських біженців знаходиться у Німеччині, Франції, Італії, Польщі та Чехії. Розміри соціальних виплат від ц...

В Україні засуджені зможуть служити в ЗСУ навіть офіцерами, але є умова: У Раді пояснили механізм

п’ятниця, 19 квітень 2024, 8:44

Генеральним штабом Збройних сил спільно з Міноборони та Мін’юстом було розроблено законопроєкт про можливість мобілізації засуджених. Документ передбачає обов’язкову згоду не лише самих в’язнів, а й командирів частин, де будуть створені такі окремі спе...