Тато перестав дихати: Коронавірус вбив батька відомого українського журналіста (фото)

Відомий український журналіст Айдер Муждабаєв повідомив про гірку втрату. Від коронавірусу помер 71-річний тато Іззет Муждабаєв, передають Патріоти України.

Батько журналіста жив у російському місті Тамбов, де 5 років тому померла мама Айдера. Тато і син в основному переписувалися, бо у літнього чоловіка були проблеми зі слухом. У ніч на 28 жовтня його не стало.

"Тато перестав дихати в лікарні, куди не міг зайти до нього ніхто, і це відчуття безсилля і самотності батька перед смертю — найстрашніше для мене, воно ніколи мене не покине", - поділився трагічною новиною Айдер на своїй Facebook-сторінці.

Журналіст нагадав, що COVID-19 дуже підступна хвороба, через те, що його тато був фізично дуже сильний, у нього не було шкідливих звичок, він вів активний спосіб життя.

"Друзі, люди, бережіть своїх близьких, коронавірус — дуже підступна хвороба. Незважаючи на вік (майже 72 роки, тато народився в 1948 році в депортації на Уралі), фізично він був сильним, і він був абсолютно здоровий, не мав шкідливих звичок, займався спортом, хіба що він погано чув — і все. Тим не менш, ця хвороба вбила його", - з гіркотою написав Муждабаєв.

Також журналіст розповів, що його батько в останні дні був у комі на ШВЛ. Він усім серцем сподівався на диво, але його не відбулося.

Хіти тижня. Вождь, богом даний і правдивий

п’ятниця, 18 червень 2021, 2:00

Євген Коновалець не лишив по собі багатої літературної спадщини. Але відомі його слова, що мусять бути викарбувані в серці кожного українця: "Як не буде в нас сили, не осягнемо нічого, хоч би все найкраще для нас складалося. Як жеж будемо мати силу, тоді

Тепер вже не фантастика: У США створили шолом для читання думок

п’ятниця, 18 червень 2021, 0:32

Стартап з США Kernel створив шолом для зчитування думок за $ 50 тисяч, повідомляють Патріоти України із посиланням на іноземні ЗМІ. Шолом для читання «здатний зчитувати показники активності нейронів в реальному часі і з високою точністю визначати закон...