"Таточку, як же боляче. Люблю": У Львові помер відомий український актор театру і кіно

Євген Федорченко помер сьогодні, 13 січня, у Львові. Відомий актор зіграв понад 100 ролей в театрі і кіно. Про смерть Федорченка повідомила його дочка Олена на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

"Таточку, як же боляче. Люблю", - написала Олена. Про місце і час прощання дочка пообіцяла повідомити пізніше.

Євген Федорченко народився в 1946 році в Старосамбірському районі. Він закінчив диригентський факультет Самбірського культурно-освітнього училища, а потім Київський державний інститут театрального мистецтва імені Івана Карпенка-Карого.

Він був художнім керівником і режисером-постановником творчого об'єднання "Ретро шлягер", актором Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької.

Федорченко побував на гастролях у багатьох країнах і об'їздив всю Україну. У 1992 році отримав почесне звання Заслужений артист України, в 2006 році - Народний артист України, а в 2007 році - звання "Майстер сцени".

Один з найвпливовіших бізнесменів своєї країни: Племінника Назарбаєва засуджено до шести років ув'язнення

понеділок, 26 вересень 2022, 21:43

Суд Астани ухвалив вирок Кайрату Сатибалдиули – племіннику першого президента Казахстану Нурсултана Назарбаєва. Сатибалдиули звинувачено в розкраданні в особливо великих розмірах у національних компаніях. Про це повідомляє Радіо Свобода. Сатибалдиули з...

Невідомий науці вид: В Австралії зловили акулу з "людською посмішкою" (фото)

понеділок, 26 вересень 2022, 18:22

Біля узбережжя Австралії рибалки спіймали незвичайну глибоководну акулу з витріщеними очима, грубою шкірою та усмішкою, що дуже схожа на людську, передають Патріоти України. Рибалка впіймав рибу на глибині близько 650 метрів біля узбережжя Нового Півде...