
Генпрокурора відкрив нові справи проти співробітників райвідділу поліції в Кагарлику (Київська область), підозрюваних у тортурах жінки, зазначають Патріоти України. Так, у коментарі РБК-Україна начальник спецдепартаменту ОГП з нагляду за розслідуванням фактів катувань в правоохоронних органах Юрій Бєлоусов розповів, що випадки насильства в поліцейській дільниці в Кагарлику були і раніше, в зв'язку з чим вже відкрито кілька нових справ.
Фігурантами нових справ, зокрема, є Микола Кузів та Сергій Сулима (підозрювані у справі про зґвалтування в райвідділі).
Як пояснив Бєлоусов, справи були відкриті вже після скандалу зі зґвалтуванням.
"Я не можу повідомити деталі цих проваджень, але можу сказати, що це була просто системна практика (застосування насильства. - Ред.) там, і конкретно з боку цих двох співробітників і в цілому в райвідділі", - додав він.
В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...