"Тебе хр*ново чути": Мережу підірвали влучні фотожаби на переговори Путіна та Макрона

7 лютого, у понеділок, президенти Франції та Росії Еммануель Макрон та Володимир Путін зустрілися в Москві, щоб вирішити декілька важливих питань, зокрема й обговорити ситуацію на кордоні з Україною. Однак, зустріч глав держав швидко перетворилась на потіху для користувачів соціальних мереж, зазначають Патріоти України.

Президенти під час зустрічі сиділи за дуже довгим столом, що й стало підґрунтям для безлічі жартів. Можливо, це було заплановано задля дотримання карантинних вимог - дистанції між Макроном та Путіном, але користувачі мережі вирішили не мислити "офіціозом" та посміялись з фото зустрічі.

Особливо творчі люди навіть додали репліки на фото, які могли лунати від глав держав. А що? Доволі логічні припущення!

Декому навіть здалось, що така довжина столу недостатня для тої культурної, національної та економічної прірви між президентами Франції та Росії, тому створили наступний варіант:

Ні, це не "дурний знак": Орнітологи розповіли про "чорні хмари" і загадкове скупчення птахів у Києві

вівторок, 31 січень 2023, 14:25

Українські орнітологи, незважаючи на війну (ті, хто зараз не в лавах ЗСУ), продовжують свої наукові дослідження, що, зокрема, пов’язані з міченням птахів. Минулого року проводилось кільцювання лелек (білих і чорних), мартинів (жовтоногих та звичайних),...

Киянин застрелив дружину брата й намагався обдурити поліцію, але його викрили (фото)

вівторок, 31 січень 2023, 12:43

Під час застілля 38-річний киянин застрелив невістку. Аби уникнути кримінальної відповідальності він викинув зброю, влаштував у будинку безлад та надав правоохоронцям неправдиві свідчення. Про це повідомили у пресслужбі МВС, передають Патріоти України....