"Технології" майбутнього: Українців повеселило кумедне відео роботи комунальників у Запоріжжі

Користувачі соцмережі припустили, що виділені на спеціальну техніку гроші знову осіли в карманах чиновників, а комунальники виходять із ситуації, як можуть.

У мережі з'явилося кумедне відео із запорізькими комунальниками. Його опублікували в Instagram-акаунті its_zp, передають Патріоти України.

На кадрах - комунальники Вознесенського району міста. За допомогою екскаватора намагаються прибрати гілку дерева, що зламалася та висить над головами у перехожих. Автор відео написав у пості, що на кадрах, вочевидь, "технології майбутнього".

У коментарях підписники висловили припустили, що виділені на спеціальну техніку гроші знову осіли в карманах чиновників, а комунальники виходять із ситуації, як можуть. Дехто нарікає на мера міста Володимира Буряка.

Резонанс тижня. Довелося розрізати гараж: В Одесі поліція виявили моторошну знахідку (фото, відео)

середа, 3 червень 2020, 0:35

Скелетовані останки обгорілого тіла були виявлені за гаражами на вулиці Іцхака Рабіна. На території гаражів в Малиновському районі міста Одеси був виявлений скелет обгорілої людини, обставини загибелі якого невідомі. Про це повідомили у вівторок, 26 тр...

Не виконали план: У Китаї співробітників фірми покарали поїданням черв'яків (відео)

середа, 3 червень 2020, 0:32

Влада почала розслідування інциденту, а співробітники фірми почали отримувати погрози від начальства. У Китаї співробітників фірми дизайну інтер'єру покарали за невиконання плану продажів поїданням живих черв'яків. Це сталося в міському окрузі Біцзе, п...