Телефон живе своїм життям: Фахівець назвав головні ознаки "прослушки"

Прослушка може здійснюватися самими різними способами, як за допомогою апаратного забезпечення, так і з використанням спеціальних таємно встановлених додатків.

Незвичайна «поведінка» смартфона, спонтанні перезавантаження, наявність стороннього програмного забезпечення і підвищена витрата батареї - всі ці нюанси можуть бути не тільки симптомом технічну несправність, а й свідчити про наявність на пристрої шпигунського ПЗ, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

«Якщо ви бачите, що телефон живе якимсь своїм життям: включається-вимикається, коли ви його не чіпаєте, то цілком ймовірно, це теж є ознакою того, що запущена програма прослуховування. Телефон перегрівається, коли ви його не використовуєте, - бувають через батарейки, через програмне забезпечення подібні проблеми, - але якщо ви його не чіпаєте, то, по ідеї, він повинен бути нормальної температури »-говорить експерт.

Щоб вчасно відреагувати на появу подібного шпигунського софта, фахівець рекомендує регулярно перевіряти список встановлених додатків на смартфоні і встановити спеціальне програмне забезпечення, що перешкоджає стеження. Прослушка може здійснюватися самими різними способами, як за допомогою апаратного забезпечення, так і з використанням спеціальних таємно встановлених додатків.

А ви це знали? Велика кількість сиру в раціоні може бути небезпечною: Медики назвали чотири проблеми

понеділок, 1 березень 2021, 11:45

Сир входить у раціон у більшості людей. Їм посипають улюблені страви, використовують як закуску до вина або на бутерброди. У сучасних супермаркетах сир представлений у величезному асортименті. Він є хорошим джерелом білка, кальцію і фосфору, також в нь...

Смерть була миттєвою: ​У Києві дівчинка вчинила страшне самогубство - батьки її покинули заради нової сім'ї (фото)

понеділок, 1 березень 2021, 11:33

У Києві 15-річна дівчина вистрибнула з вікна балкона. Про це повідомляє ресурс "Київ Оперативний" в Telegram-каналі, передають Патріоти України. Трагедія сталася в житловій багатоповерхівці за адресою Харківське шосе, 180. На жаль, дитина загинула на ...