Телефон живе своїм життям: Фахівець назвав головні ознаки "прослушки"

Прослушка може здійснюватися самими різними способами, як за допомогою апаратного забезпечення, так і з використанням спеціальних таємно встановлених додатків.

Незвичайна «поведінка» смартфона, спонтанні перезавантаження, наявність стороннього програмного забезпечення і підвищена витрата батареї - всі ці нюанси можуть бути не тільки симптомом технічну несправність, а й свідчити про наявність на пристрої шпигунського ПЗ, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

«Якщо ви бачите, що телефон живе якимсь своїм життям: включається-вимикається, коли ви його не чіпаєте, то цілком ймовірно, це теж є ознакою того, що запущена програма прослуховування. Телефон перегрівається, коли ви його не використовуєте, - бувають через батарейки, через програмне забезпечення подібні проблеми, - але якщо ви його не чіпаєте, то, по ідеї, він повинен бути нормальної температури »-говорить експерт.

Щоб вчасно відреагувати на появу подібного шпигунського софта, фахівець рекомендує регулярно перевіряти список встановлених додатків на смартфоні і встановити спеціальне програмне забезпечення, що перешкоджає стеження. Прослушка може здійснюватися самими різними способами, як за допомогою апаратного забезпечення, так і з використанням спеціальних таємно встановлених додатків.

Забути про дешевий вітчизняний продукт: Українським фермерам стає невигідним вирощування цукрових буряків

субота, 28 листопад 2020, 10:05

Зміна клімату в Україні на більш посушливий змушує аграріїв переглядати перелік культур для вирощування. Зачепило це і цукрову галузь. «Минулого року посіяли 16 га буряка, а зібрали порядку 1,5 тисяч тонн у фізичній вазі. Цього року 23 га, а зібрали у...

Додаємо по тисячі в день: В Україні знов добовий антирекорд захворюваності на COVID-19

субота, 28 листопад 2020, 9:10

В Україні за останню добу зафіксовано 16 294 нових випадки коронавірусної інфекції, повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов. Це новий рекорд по захворюваності COVID-19, зазначають Патріоти України. За даними міністра, станом на 28 листопада ...